FinExpert.e15.cz

GEMM: Hlasování v soutěži o Nejlepšího obchodníka roku 2005

Praha
30. srpna 2005

Pět týdnů před koncem hlasování vede loňský vítěz Datart International, následují jej řetězce IKEA a prodejny „droxi“.

Zatímco v loňském druhém ročníku prestižního ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku odeslali spotřebitelé za celou dobu hlasování 72 000 známek, v letošním ročníku jich odeslali spotřebitelé již 211 028. Do konce hlasování přitom zbývá ještě pět týdnů a lze očekávat, že celkový počet známek překročí hranici 250 000.

 „Od prvního ročníku přikládají organizátoři ocenění stále větší význam hlasování veřejnosti. Rekordní zájem o hlasování mezi spotřebiteli ukazuje, že jde o krok správným směrem,“ uvedl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel společnosti GE Money Multiservis, která je generálním partnerem ocenění.

Absolutní vítěz ocenění a nositel titulu Obchodník roku 2005 bude vyhlášen v Praze již 11. října 2005. Kromě něj převezmou ceny také vítězní obchodníci v devíti oborových kategoriích (Hypermarket roku 2005, Supermarket roku 2005, Prodejce nábytku roku 2005, Hobbymarket roku 2005, Prodejce drogistického zboží roku 2005, Prodejce elektrospotřebičů roku 2005, Prodejce textilu a oděvů roku 2005, Velkoobchod a Cash & Carry roku 2005, Internetový obchodník roku 2005). Vítěz v těchto kategoriích bude zvolen na základě nezávislého výzkumu spokojenosti spotřebitelů, který provede renomovaná agentura INCOMA Research.

Vítěze poslední jedenácté kategorie zvolí v otevřeném hlasování široká veřejnost. Ta může libovolné obchodníky známkovat jako ve škole od 1 do 5, přičemž jednička je nejlepší. Hlasování probíhá na internetových stránkách www.obchodnikroku.cz, nebo formou SMS odeslané na telefonní číslo 736 305 305, a to ve tvaru „Název obchodu mezera známka“ (tedy například „Obchod ABCD 1“). Hlasování veřejnosti probíhá od 1. června do 30. září 2005.

Spotřebitelé, kteří v rámci ocenění zašlou prostřednictvím internetu nebo SMS svůj hlas, mohou získat hodnotné ceny. Již v průběhu hlasování v období od června do konce září mohou každý týden získat zajímavé týdenní ceny od společnosti Henkel a po skončení hlasování budou vylosováni ze všech hlasujících tři výherci, kteří získají předplacenou platební kartu s částkou 15 000 Kč. 

Vyhlašovatelem je Fincentrum Media, přední analyticko-poradenská společnost v ČR. Generálním partnerem ocenění je stejně jako v předchozích dvou ročnících společnost GE Money Multiservis, vedoucí poskytovatel služeb splátkového prodeje v ČR.

Mediálními partnery ocenění jsou Nedělní svět, Strategie, Osobní finance, FinExpert.cz, BIZ, Moderní obchod, AkčníCeny.cz a Asociace pro elektronickou komerci. Ceny pro hlasující veřejnost věnovaly společnosti MasterCard Europe a Henkel ČR.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená