FinExpert.e15.cz

GEMB: V severomoravském regionu Expres půjčky v objemu 1 841 milionů Kč

Expres půjčka GE Money Bank zaznamenala v severomoravském regionu výrazný nárůst zájmu klientů. V období od začátku roku do konce listopadu již GE Money Bank v tomto regionu poskytla Expres půjčky v celkovém objemu 1 841 milionů korun, což představuje meziroční nárůst objemu o 38 %. Tradiční předvánoční zájem o půjčku letos banka podpořila nejen nabídkou Půjčky v akci, ale také unikátní možností odkladu splátek bez úročení a soutěží o automobily Opel Astra.   

„V období od počátku letošního roku do 31. listopadu 2005 si naši klienti v severomoravském regionu pořídili Expres půjčky v celkovém objemu 1 841 milionů korun, což představuje 38% nárůst objemu ve srovnání s loňským rokem. Navíc očekáváme dodatečný příliv klientů v souvislosti s tradičním nárůstem zájmu o úvěrové produkty v období předvánočních nákupů,“ řekla manažerka Expres půjčky GE Money Bank Veronika Karlišová.

V celé ČR poskytla GE Money Bank v období od ledna do konce listopadu celkem 176 804 půjček v souhrnné hodnotě 10,071 mld. Kč, což představuje meziroční zvýšení o 14 % v počtu poskytnutých půjček a 26% zvýšení jejich celkového objemu. Celkové portfolio GE Money Bank tak v současnosti tvoří  půjčky v hodnotě 17,041 mld. Kč. Oproti loňskému roku se jedná o 27% přírůstek celkového objemu úvěrů.
 
V současnosti mohou klienti sjednávat Expres půjčky za zvýhodněných podmínek. Kromě nabídky Půjčka v akci, v rámci níž mohou žadatelé získat Expres půjčku ve výši 50, 70 a 90 tisíc Kč se splatností 72 měsíců s garantovanými splátkami, totiž probíhají ještě dvě další akce – unikátní možnost odkladu splátek bez úročení a možnost vyhrát při sjednání Expres půjčky auto. Veronika Karlišová k tomu podotýká: „Zájem o Expres půjčku stimulují kromě Půjček v akci další dvě speciální akce. Je to především možnost bezúročně odložit splácení až o čtyři měsíce a také šance zapojit se do soutěže o auto, což nenabízí na českém trhu klientům žádná jiná banka.“

Možnost bezúročného odkladu splácení platí do konce letošního roku, automobily Opel Astra Classic II v ceně 344 900 Kč mohou vyhrát zákazníci, kteří uzavřou smlouvu s GE Money Bank o nové Expres půjčce v období od 24. října do 16. prosince.

Důležitou inovací, kterou banka představila již v červenci, je možnost volby data pravidelné splátky úvěru. Tuto možnost mají všichni klienti při uzavírání Expres půjčky, tedy nejen v rámci nabídky „Půjček v akci“. Klienti si díky tomu mohou nastavit takový termín, který např. navazuje na jejich pravidelný příjem na účet.

Důležitou vlastností Expres půjček je jejich dostupnost a snadnost získání. Požádat o půjčku lze nejen na 200 pobočkách GE Money Bank, ale i po telefonu, přes internet nebo z kteréhokoliv ze 373 bankomatů sítě GE Money Bank. Není potřeba žádného ručení ani dokládat účel půjčky. Po dodání dokladů se klient rozhodnutí o poskytnutí dozví v průměru během dvou minut.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená