FinExpert.e15.cz

GEMB: SMS Servis si na na pobočce zřídilo během prvního roku 70 000 klientů

Počátkem srpna loňského roku GE Money Bank umožnila zřízení a nastavování služby SMS Servis v rámci všech obchodních míst banky. Rok od zavedení této služby bylo na pobočkách zaregistrováno 70 000 nových uživatelů služby SMS Servis. V počtu nových uživatelů SMS Servis pobočky výrazně předčily Mobil Banku a Internet Banku, ke kterým si mohou klienti zavést SMS Servis již tři roky.

Služba SMS Servis od GE Money Bank klientům umožňuje dostávat na jakýkoli mobilní telefon aktuální informace o svém účtu dle předem zadaných požadavků. Celkem v současnosti využívá služby SMS Servis více než 123 000 klientů banky.

Neustále se také zvyšuje počet odeslaných SMS v rámci této služby. Během letošního června banka klientům rozeslala více než 384 000 informativních SMS. Největší zájem mají klienti o informace týkající se příchozích a odchozích plateb a pravidelné informace o zůstatku na účtu. Zřízení a nastavování služby je zdarma, klient platí pouze za odeslané SMS.

„Zájem klientů o SMS Servis na pobočkách předčil naše očekávání. SMS Servis si zde často zřizují také klienti, kteří jinak aktivně přímého bankovnictví nevyužívají. Prostřednictvím poboček GE Money Bank došlo v uplynulém roce k více než zdvojnásobení počtu uživatelů služby SMS Servis. Rostoucí zájem o tuto službu očekáváme i do budoucna,“ řekla Dana Tomášková, manažerka přímého bankovnictví GE Money Bank.

Klient si může nastavit, jaké informace chce na svůj mobilní telefon pravidelně dostávat:
  • Informace o příchozích či odchozích platbách dle volitelných parametrů (dle typu transakce, variabilního symbolu, účtu příjemce a výše částky)
  • Informace o změně zůstatku, pokud zůstatek disponibilní či účetní překročí či naopak klesne pod klientem zadanou hranici
  • Pravidelná informace o zůstatku –  klient si může vybrat zasílání v denní, týdenní, měsíční periodě či informaci o stavu na konci měsíce.  Rovněž si zvolí datum zaslání zprávy a čas zasílání zpráv
  • Informace o vstoupení do nepovoleného debetního zůstatku
Samozřejmostí je vzájemná provázanost celého systému. Pokud si klient zřídí SMS Servis na obchodním místě, může si měnit své nastavení i v rámci Internet Banky. Pro využívání služby není potřeba využívat některý z kanálů přímého bankovnictví. Službu SMS Servis lze zřídit nejen k běžnému účtu (korunovému i devizovému), ale také k účtu spořícímu a k revolvingovému termínovanému vkladu.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená