FinExpert.e15.cz

GEMB Obchodník roku 2010: V kategorii Cena veřejnosti hlasovalo přes 50 000 lidí

Praha, 16. 3. 2011

Hlasování v osmém ročníku ocenění GE Money Bank Obchodník roku v kategorii Cena veřejnosti probíhalo od 29. listopadu 2010 do 28. února 2011. V letošním ročníku se hlasování zúčastnilo rekordních 50 000 hlasujících. Vyhlášení konečných výsledků spolu s oceněním vítězů proběhne ve středu 23. března 2011 na slavnostním galavečeru.

Rekordní ročník

V letošním roce bylo v kategorii Cena veřejnosti v anketě GE Money Bank Obchodník roku 2010 uděleno 18 953 622 bodů, a to je 26x více než v loňském ročníku. Hlasující mohli ohodnotit obchodníky v celkem 13 kategoriích na škále 1 – 5 bodů. Veřejnost hlasovala pro celkem 191 různých obchodníků, nejčastěji pomocí webových stránek, přes které bylo uděleno 18 884 721 bodů. Prostřednictvím SMS zpráv přišlo úctyhodných 68 901 platných bodů.

„Letošní ročník je bezesporu v celé osmileté historii nejúspěšnější. Zájem veřejnosti, obchodníků a médií o GE Money Bank Obchodníka roku je nebývalý,“ říká Josef Jehlík, Business Development Manager GE Money Bank. 

Oproti minulým ročníkům je nárůst hlasujících obrovský

Podle databáze hlasujících lze předpokládat, že se do hlasování v letošní Ceně veřejnosti zapojilo přes 50 000 osob. „Dynamický nárůst hlasujících je především výsledkem vysoké aktivity samotných obchodníků. Zejména velké obchodní řetězce cíleně investují do komunikace se zákazníky a různými cestami je informují o možnosti hlasovat v soutěži. Získat prestižní ocenění GE Money Bank Obchodník roku se vyplácí a obchodníci to dobře vědí,“ upřesňuje Josef Jehlík.

Dalším důvodem vysokého nárůstu hlasů veřejnosti byly jistě i atraktivní ceny, které věnovali partneři ocenění. Hlavní cenou je platební karta od GE Money Bank s věrnostním programem bene+ nabitá na 100 000 korun. Tu převezme výherce na galavečeru pořádaném k vyhlášení výsledků ocenění GE Money Bank Obchodník roku 2010.

„Je zřejmé, že veřejnost si zvyká realizovat nákupy ve svých oblíbených obchodech. Řada obchodníků toto chování u svých zákazníků posiluje různými formami věrnostních programů.
GE Money Bank nabízí druhý největší věrnostní program spojený s platebními kartami v ČR s pestrou sítí partnerských obchodů. Program bene+ je navíc jediný na českém trhu, který vrací zákazníkům přímo hotovost za každý nákup  tj. i mimo síť partnerů, a to bez podmínek a měsíčních stropů,“ dodává Josef Jehlík.

Vyhlášení konečných výsledků spolu proběhne na tiskové konferenci dne 23. března 2011 v 10h v hotelu Ambassador (Salonku Bridge) v Praze. Záštitu nad oceněním GE Money Bank Obchodník roku 2010 převzali premiér Petr Nečas a ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená