FinExpert.e15.cz

GEMB: Již přes 400 bankomatů

GE Money Bank pokračuje ve strategii rozšiřování dostupnosti svých služeb. Koncem května tak otevřela svůj již čtyřstý bankomat v ČR a  k dnešnímu dni jich má celkem 406. Dostupnost služeb banky roste také díky otevírání nových obchodních míst, kterých má GE Money Bank v České republice již více než dvě stovky.

„GE Money Bank považuje bankomatovou síť za jednu ze svých dlouhodobých priorit, a to jak co do počtu, tak co do kvality. všechny naše bankomaty, kterých je přes čtyři sta jsou kompletně vybaveny technologií pro čtení čipových karet, na bankomatech lze také požádat o úvěr či přímo navýšit úvěrový rámec kreditní karty, což jsou zcela unikátní služby,“ řekl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

  31.5.2006 31.12.2005 31.12.2004
Počet bankomatů 406 390 362
Počet obchodních míst 205 201 192

GE Money Bank má se 406 bankomaty čtvrtou největší síť v ČR. V jejím rozšiřování chce ale pokračovat i nadále. „Zvyšování počtu bankomatů bude rozhodně pokračovat, naším cílem je zvýšit do konce roku 2007 jejich celkový počet o polovinu, tedy na 600 kusů,“ řekl Jan Rollo. Zároveň chce banka pokračovat i v rozšiřování nabídky služeb, které jsou na bankomatech k dispozici.

„Kromě rozšiřování bankomatové sítě je naší prioritou také otevírání nových poboček a úpravy stávajících. Současný počet – 205 – tak ještě bude dále růst,“ dodal Jan Rollo.

Aktuálně nabízejí bankomaty GE Money Bank kromě výběru hotovosti tyto služby:

  • Infolimit - unikátní služba pro klienty GE Money Bank, v rámci které si mohou nově navýšit svůj stávající úvěrový rámec MoneyCard. Díky službě Infolimit si mohou klienti dále prostřednictvím bankomatu zjistit, kolik peněz jim GE Money Bank může nabídnout prostřednictvím kontokorentu Flexikredit, Expres půjčky a kreditní karty MoneyCard.
  • Žádost o úvěrový produkt - zájemce zadá prostřednictvím bankomatu své telefonní číslo a nejpozději následující pracovní den se mu ozve bankéř, který s ním dojedná veškeré podrobnosti. Pak už stačí jen přijít a podepsat smlouvu. Možnost požádat o úvěr prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je otevřena i klientům ostatních bank. Pokud zadají své telefonní číslo, kontaktuje je bankéř GE Money Bank a provede tzv. scoring.
  • Informace o datu expirace platební karty (lze i zdarma vytisknout)
  • Informace o aktuálním zůstatku na účtu (lze i zdarma vytisknout)
  • Informace o aktuální nabídce produktů a služeb
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená