FinExpert.e15.cz

GEMB: 200. obchodní místo bylo otevřeno v Ostravě

21. září 2005

GE Money Bank 21. září 2005 slavnostně otevřela své 200. obchodní místo. Je jím pobočka  v Ostravě - Zábřehu ve Výškovické ulici 110. GE Money Bank tak pokračuje ve strategii rozšiřování své pobočkové sítě, kterou představila počátkem tohoto roku v souvislosti s re-brandingem. V posledních deseti měsících již GE Money Bank otevřela 15 nových obchodních míst – nejvíce v oblastech severní a jižní Moravy a v Praze. Všechna nová obchodní místa se setkala s velkým zájmem klientů.

GE Money Bank má nyní 200 obchodních míst a vlastní tak čtvrtou nejširší pobočkovou síť v České republice. Letos již otevřela nová obchodní místa například v Krnově, Havířově, Kyjově, Olomouci a v Brně – celkem jde o 15 obchodních míst, z toho 7 v oblasti severní Moravy.

GE Money Bank bude v rozšiřování sítě obchodních míst pokračovat a plánuje otevření dalších 10 obchodních míst do konce příštího roku. Společně s otevíráním nových obchodních míst probíhá současně remodelování poboček stávajících tak, aby splňovaly vysoké nároky banky na servis klientům.

„Počátkem roku jsme deklarovali, že do konce roku budeme mít 200 obchodních míst. 200. obchodní místo otvíráme již nyní v září a v otvírání dalších poboček chceme pokračovat. Hustou síť dobře vybavených obchodních míst totiž považujeme za klíčový faktor pro přímý kontakt s klienty. Ačkoli má GE Money Bank jednu z nejvyšších penetrací přímého bankovnictví, považujeme za důležité, aby byl pro klienty vždy dostupný jejich bankéř, který jim kvalifikovaně poradí a pomůže. Potvrdil to i velký zájem stávajících i nových klientů o služby nově otevřených obchodních míst,“ řekl předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank Gerard Ryan.

 „Rozšiřování pobočkové sítě je důležitou součástí naší růstové strategie. Velmi pečlivě sledujeme oblasti, kde je potenciál zájmu klientů o naše služby největší – proto jsme nyní otevírali pobočky zejména na severní Moravě a v Praze. Daří se nám díky tomu zvyšovat dostupnost finančních služeb GE Money Bank,“ řekl ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank Jan Rollo.

200. obchodní místo GE Money Bank ve Výškovické ulici 110 v Ostravě (tel.: 595 700 061) je klientům k dispozici každý pracovní den od 9.00 do 17.00 hodin. Na obchodním místě, které se nachází v přízemí obchodního centra Kotva,  klienti naleznou veškeré produkty a služby GE Money Bank pro drobné klienty a také některé produkty a služby určené pro malé a střední firmy. Na obchodním místě si mohou sjednat schůzku s hypotečním osobním bankéřem. Klienti poblíž obchodního místa v areálu obchodního centra Kotva najdou i bankomat – jeden ze široké sítě 368 bankomatů, jejichž počet GE Money Bank neustále rozšiřuje.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená