FinExpert.e15.cz

GEMA: Výsledky financování automobilů v lednu

Společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, potvrdila své dobré výsledky i na začátku roku 2006. V lednu a únoru financovala celkem 4914 automobilů v souhrnné pořizovací ceně 913,6 miliónu korun. Společnost GE Money Auto poskytuje všem svým klientům slevovou kartu Benzin Plus na čerpání pohonných hmot. Jejím prostřednictvím získali zákazníci GE Money Auto během ledna a února celkovou slevu ve výši 545 tisíc korun.

Během prvních dvou měsíců roku 2006 financovala společnost GE Money Auto celkem 4914 automobilů, meziročně o 15 % více. Souhrnná pořizovací cena financovaných vozidel dosáhla 913,6 miliónu korun, což je ve srovnání s lednem a únorem 2006 o 13 % více. Celkem 4034 vozidel (to je 82 % z celkového počtu) bylo financováno prostřednictvím účelového úvěru autoCREDIT, který je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice.

Společnost GE Money Auto poskytuje všem svým klientům při uzavření smlouvy slevovou kartu Benzin Plus, která opravňuje klienty čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina a Paramo se slevou. Karty vydávané do ledna nabízely slevu 2,2 % z celkové částky (v průmětu asi 0,65 Kč na litr pohonných hmot), karty vydávané od začátku února nabízejí úsporu ještě vyšší – pevná částka 0,80 Kč je zákazníkovi odečtena z ceny každého litru načerpaného benzinu nebo nafty. Během ledna a února využili klienti GE Money Auto karty Benzin Plus k natankování 886 tisíc litrů pohonných hmot během 38 tisíc transakcí a ušetřili tak 545 tisíc korun.

„Dobré výsledky na začátku roku potvrzují naši vedoucí pozici na českém trhu financování automobilů. Společnost GE Money Auto financovala v roce 2005 nejvíce automobilů koncovým uživatelům. Téměř každý druhý ojetý vůz pořízený v roce 2005 v České republice byl financován prostřednictvím leasingu nebo úvěru autoCREDIT společnosti GE Money Auto,“ uvedl Petr Šaštinský, generální ředitel a předseda představenstva GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto nabízí financování automobilů prostřednictvím spotřebitelského úvěru autoCREDIT nebo finančního leasingu. Mezi další služby, které nabízí svým klientům, patří také v srpnu 2005 představené pojištění autoPROTECT, které zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená