FinExpert.e15.cz

GEMA: Motoristé využívají výrazných slev na pohonné hmoty, které jim nabízíme

Společnost GE Money Auto začala v polovině ledna 2005 poskytovat všem svým klientům slevovou kartu Benzin Plus, která umožňuje svým držitelům čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina s výraznou slevou. Od února do září letošního roku získali zákazníci GE Money Auto, kteří využili finanční leasing nebo úvěr autoCREDIT této společnosti, prostřednictvím karet Benzin Plus slevu v celkové hodnotě 1 865 102 Kč.

Od února do září letošního roku využili zákaznící GE Money Auto kartu Benzin Plus při 129 577 transakcích a natankovali přitom přes 2,9 miliónu litrů pohonných hmot se slevou 2,2 %. Celková sleva tak dosáhla hodnoty 1 865 102 Kč. „Společnost GE Money Auto klade důraz na snadnost, flexibilitu, rychlost a dostupnost svých produktů. U karty Benzin Plus k tomu GE Money Auto přidává motoristům možnost výrazné úspory,“ uvedl k tomu Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

„V objemu pohonných hmot čerpaných prostřednictvím slevové karty Benzin Plus se výrazně projevilo letní období. Zatímco v březnu letošního roku natankovali zákazníci GE Money Auto 298 863 litrů pohonných hmot se slevou 161 386 Kč, v srpnu to bylo již 479 255 litrů a čerpaná sleva dosáhla částky 326 852 Kč,“ dodal Petr Šaštinský.

Nabídka doplňkových produktů, jako je karta Benzin Plus nebo volitelné připojištění k havarijnímu pojištění autoPROTECT, se pozitivně projevuje i na výsledcích společnosti GE Money Auto. Ve třetím čtvrtletí financovala společnost GE Money Auto automobily v celkové hodnotě 2,00 miliardy korun, což je o 17 % více, než ve třetím čtvrtletí roku 2004. Počet nakoupených vozů za červenec až září stoupnul oproti loňskému roku rovněž o 17 % na 11 134 automobilů.

O kartě Benzin Plus

Díky kartě Benzin Plus získají zákazníci GE Money Auto slevu 2,2 % při čerpání pohonných hmot u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

Informace o síti čerpacích stanic a další podrobnosti o kartě Benzin Plus mohou klienti GE Money Auto získat na informační lince 800 103 050 nebo na internetových stránkách www.gemoneyauto.cz.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená