FinExpert.e15.cz

GE: Pohlídejte si příjmy a výdaje na internetu!


Vlastik  |  17. 02. 2009 16:22

Je pěkné , že si můžu kontrolovat účet přes internet, ale musely by stránky gemoney fungovat. Jsem klientem GE teprve druhý den a už se nemůžu dostat na stránky.

 | 
Petr  |  18. 02. 2009 07:55

Tak to nevím, co máš za problém, ale kromě předem ohlášených výpadků (nové verze nebo změny) se mi za 9 let, co tam mám účet nikdy nestalo, že by stránky pro internetbanking nefungovali. Ale používám klasickou internetovou banku s certifikáty a ne ten paskvil Genius. Možná, že Genius už ani neexistuje a všichni mají klasiku a kdo měl Genius verzi, tak používá přihlašování a autorizaci přes SMS, ale když jsem začínal, tak Genius varianta skoro nic neuměla.. Jinak musím říct, že Money manager je dobrá věc a pokud o to má člověk zájem, tak mu podá plno zajímavých informací o výdajích příjmech a dalších věcech. Mě osobně internet banka GE vyhovuje. Mám ještě eKonto (kvůli hypotéce) a musím říct, že GE mi vyhovuje víc. Jednání na pobočkách už je jiná věc a je to o jednotlivých lidech..

 | 
Štěpán  |  18. 02. 2009 21:12

Já mám Genius, prostředí a funkce jsou pěkně zpracované, přehldné. Co je špatné, to je rychlost načítání stránek. Mám celkem rychlé připojení a několik internet bankingů, ale Ge je v tomto ohledu hodně špatná. Já bych k tomu doporučení pana šéfa z GE ještě dodal, že by lidé neměli zapomínat především na bezpečnost svých peněz v GE, protože pro ně není problém si vzít i to, co jim nepatří.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená