FinExpert.e15.cz

GE Money: Získá si vás "nová banka" ?

Včera došlo k přejmenování GE Capital Banka na GE Money Bank. Obdobnými změnami prošly i dceřinné společnosti této banky. Jaké nové služby budou zavedeny?
GE Money: Získá si vás "nová banka" ?
Od 17. ledna 2005 působí všechny společnosti GE Capital v České a Slovenské republice pod novým jménem GE Money. GE Capital Bank změnila své jméno na GE Money Bank, GE Capital Multiservis je nyní GE Money Multiservis a GE Capital Leasing poskytuje své služby pod názvem GE Money Auto. Změny jsou součástí celosvětové expanze aktivit koncernu GE v oblasti finančních služeb pro drobné klienty a malé a střední podniky.

Na všechno, co vás v souvislosti s GE Money Bank zajímá, se můžete v našem on-line rozhovoru ptát ing. Ericha Čomora, MBA, ředitele marketingu a vývoje produktů této banky. Do jeho kompetencí patří také řízení produktů GE Money Bank a GE Multiservis. Rozhovor proběhne již v pátek.

Cílem GE Money je stát se lídrem v oblasti inovací a v úrovni kvality služeb. Na českém trhu se chce GE Money odlišit zaměřením na flexibilní, rychle poskytované a dostupné produkty a služby. Zaměření GE Money odpovídá hlavním přáním českých a slovenských klientů, která vyjádřili v řadě průzkumů. V nich požadovali zejména rychlejší a jednodušší služby, které je nebudou zatěžovat časově ani administrativně a bankovní produkty, které budou flexibilně ušity na míru dle jejich potřeb.

Novinky u GE Money

GE Money zároveň představila nové služby a produkty. Patří mezi ně například nové Konto Genius, které má stavebnicový charakter a navíc nabízí flexibilní nastavení. V rámci nastavení Genia si klient může vybrat k běžnému účtu dvě až šest služeb, a to jen podle své vůle. Vybírat může ze všech forem přímého bankovnictví a platebních karet, klient dále může využít čerpání účtu do minusu a spořící účet. Hlavní výhodou Konta Genius je možnost kdykoli a zdarma si služby a produkty přidávat, odebírat či měnit – konto se tak rychle a flexibilně přizpůsobuje měnícím se potřebám klienta. Poplatek za správu je nižší, než kdyby si zřizoval služby jednotlivě. Od 17. ledna banka nabízí i studentskou variantu konta - Genius Student. Studenti si mohou složit své konto Genius Student z běžného účtu a až tří produktů, které si vyberou podle svých potřeb – ať již si vyberou jeden produkt nebo všechny tři, vždy zaplatí celkově jen 19 Kč měsíčně.

Unikátní služba Infolimit je od ledna zaváděna i na 362 bankomatech GE Money Bank. Prostřednictvím této služby se klienti mohou průběžně informovat, jak velkou půjčku jim může banka v daném okamžiku nabídnout prostřednictvím kontokorentu Flexikredit, Expres půjčky, O.K. karty a nově také kreditní karty MoneyCard.

Banka snížila počet dokumentů, které musí klienti předkládat k žádosti o hypoteční úvěr a podařilo se jí zkrátit proces schvalování hypotéky z pěti na tři dny. Výrazně také zjednodušila a zkrátila smlouvy o hypotečním úvěru z osmi stran na pět stran.

Kreditní karta MoneyCard nyní nabízí klientům jedny z nejnižších nákladů na správu kreditní karty – klient neplatí žádný měsíční poplatek nebo poplatek za zasílání výpisu a v prvním roce užívaní karty ani roční poplatek. Měsíční úroková sazba MoneyCard činí pouze 1,65 % z vyčerpané částky a je jednou z nejnižších na trhu.

GE Money Multiservis zavedl k 17. lednu nový on-line systém uzavírání smluv, který nahradil stávající off-line systém. Nový sytém je rychlejší, jednodušší a tak i snáze dostupný a zkracuje dobu vyřízení žádosti klienta na financování nákupu.

Novinky čekají také na zákazníky GE Money Auto, od 17. ledna 2005 do 31. prosince 2005 získají zákazníci této společnosti k finančnímu leasingu nebo úvěru autoCredit kartu Benzin Plus. Ta svým držitelům umožní se slevou čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina.


Zdroj: GE Money Bank

Další článek


 

celkem 3 komentáře

Nejnovější komentáře

Re: Kvalitni clanek....
Ben
20. 1. 2005, 17:39
GE
Roman
20. 1. 2005, 16:56
Kvalitni clanek....
anonym
20. 1. 2005, 14:26

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená