FinExpert.e15.cz

GE Money zaměstnala již 308 lidí v Ostravě a hledá další

GE Money splnila svůj slib, že ve svém centru zákaznických služeb v Ostravě – Hrabové vytvoří do konce roku 250 pracovních míst. K dnešnímu dni pracuje v zákaznickém centru již 308 zaměstnanců. Centrum zákaznických služeb bylo otevřeno letos v dubnu a slouží klientům společností GE Money: GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto - z České republiky a ze Slovenska.

„V dubnu jsme se zavázali, že do konce roku vytvoříme v Ostravě 250 nových pracovních míst. Jsem velice rád, že již dnes mohu oznámit splnění tohoto cíle. Zákaznické centrum funguje velmi dobře a v souvislosti s tím, jak dynamicky roste společnost GE Money v České republice a na Slovensku, budeme rozšiřovat i centrum zákaznických služeb v Ostravě,“ řekl Pieter van Groos, Country Manager GE Money pro Českou republiku a Slovensko a generální ředitel GE Money Bank. „GE Money Bank má velice úspěšný rok, což dokládají nedávno zveřejněné výsledky za třetí čtvrtletí. Silné postavení máme v rámci bankovních úvěrových produktů, jejichž objem se nám podařil meziročně navýšit o téměř 11 miliard Kč a drží si pozici leadera na trhu splátkového prodeje a leadera trhu financování automobilů. Zákazníkům jsme vyšli vstříc a představili jsme opět produktové novinky, například konsolidaci půjček,“ dodal Pieter van Groos.

Příjem klientských dotazů je hlavním úkolem centra zákaznických služeb v Ostravě. Od slavnostního otevření na začátku dubna již zpracovalo více než 1 milion hovorů. Kromě zákaznického servisu mají zaměstnanci centra na starosti také podpůrné procesy, trénink, správu pohledávek, ověřování údajů nebo Telesales. 

„Centrum zákaznických služeb výrazně přispělo k vysoké kvalitě služeb poskytovaných společností GE Money. V příštím roce budeme i nadále rozšiřovat pole aktivit, které bude mít centrum na starosti. Dnes zde pracuje 308 zaměstnanců a do konce roku 2008 by jich mělo být 500,“ řekla Magdaléna Wavle, ředitelka centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě – Hrabové.

Slavnostní otevření centra zákaznických služeb GE Money v Ostravě se uskutečnilo 4. dubna 2006 za účasti hejtmana Moravskoslezského kraje Evžena Tošenovského, primátora města Ostravy Aleše Zedníka, Country Managera GE Money pro Českou republiku a Slovensko Pietera van Groose a dalších významných hostů z nejvyššího vedení společnosti GE v USA. Podařilo se tak realizovat významnou investici GE Money v Moravskoslezském regionu, která zde vytvoří 500 pracovních míst.

Téměř polovina zaměstnanců vybudovaného centra zákaznických služeb pochází přímo z Ostravy. Někteří zaměstnanci do práce dojíždějí z okolních měst, jako je Karviná, Frýdek-Místek nebo Orlová. Při obsazování volných pozic GE Money Bank úzce spolupracuje s úřadem práce v Ostravě. Další možností jsou internetové stránky www.gemoney.cz, kde lze nalézt seznam všech aktuálně volných pozic. Uchazeči sem zároveň mohou vkládat své životopisy nebo přímo napsat na e-mailovou adresu kariera.ostrava@ge.com.

V současnosti hledá zákaznické centrum spolupracovníky pro následující pozice:

Vedoucí týmu

 • produkty, procesy, systémy GE Money
 • komunikace se zákazníkem
 • etický kodex
 • ochrana dat
 • vedení a řízení lidí
 • nábor pracovníků

Operátor & Administrátor

 • produkty, procesy, systémy GE Money
 • komunikace se zákazníkem
 • etický kodex
 • prodejní a vyjednávací dovednosti
 • ochrana dat
Zaměstnanci ostravského zákaznického centra se také zapojují do regionálních charitativních aktivit. V rámci charitativní dobrovolnické organizace GE Elfun Volunteers se zaměstnanci účastnili řady akcí jako například: Úprava oblasti Poskla v CHKO Beskydy (26.8.06), Sportovní den s dětmi z Dětského domova Hrabová (24.6.2006) nebo návštěva Útulku Naděje pro koně v Albrechticích s dětmi DD Hrabová (9.9.2006). Dětem z dětských domovů naši zaměstnanci zpříjemní i letošní vánoční svátky uspořádáním vánoční besídky, předáním vánočních dárků a finančního daru.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená