FinExpert.e15.cz

GE Money Bank: Vylepšený Expres Business

Vylepšený Expres Business - flexibilní úvěr pro podnikatele od GE Money Bank

GE Money Bank významně vylepšila podmínky podnikatelského úvěru Expres Business.

V průběhu splácení lze nyní nově kdykoliv využít možnosti mimořádné splátky nebo předčasného splacení celého úvěru. V případě potřeby si mohou klienti splátky také odložit. V rámci akční nabídky připravila GE Money Bank sníženou úrokovou sazbu pro půjčky v hodnotě 320 tisíc a 1,5 miliónu korun. Ke každému úvěru nad 500 tisíc korun čerpanému do konce října navíc všichni podnikatelé získávají notebook zdarma. Nezajištěný úvěr Expres Business poskytuje GE Money Bank do výše 1 miliónu korun, zajištěný pak až do výše 5 miliónů korun.

„Expres Business je určen i začínajícím podnikatelům. Zájemci o úvěr stačí podnikat šest měsíců a při žádosti předložit jen jedno daňové přiznání. Vyřízení a schválení úvěru je zdarma,uvedl Martin Vakoč, produktový manager úvěru Expres Business. „Vycházíme podnikatelům maximálně vstříc a kromě zvýhodněné úrokové sazby nabízíme také možnost mimořádných splátek a možnost jejich odložení či předčasného splacení úvěru Expres Business,“ dodal Martin Vakoč.

Za Expres Business ve výši 320 tisíc nyní podnikatelé zaplatí jen 5 100 korun měsíčně, což odpovídáúrokové sazbě 8,7% p.a. Pro podnikatele s vyšší úvěrovou potřebou GE Money Bank připravila akční splátku úvěru s financovanou částkou1,5 miliónu, kteráměsíčně činí 14 444 korun. Akční nabídka úvěru Expres Business platí až do konce tohoto roku. Pro získání dárku v podobě notebooku je třeba zažádat o úvěr nad 500 tisíc korun a tuto částku načerpat do konce října 2007.

Flexibilní úvěr Expres Business s možností předčasně splatit, provést mimořádnou splátku nebo odložit si splátky je určen všem podnikatelům, kteří potřebují získat peníze na rozvoj podnikání, nákup nového vybavení nebo rozšíření provozovny. O neúčelový úvěr až do 5 milionů lze požádat zdarma, taktéž vyřízení úvěru je bezplatné. Doba splatnosti se pohybuje od 24 měsíců do 20 let.

O flexibilní úvěr Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GE Money Bank, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz. K žádosti o úvěr Expres Business stačí na pobočku přinést občanský průkaz, živnostenský list a výpis z obchodního rejstříku nebo jiné podnikatelské oprávnění. Nutné je také jedno či dvě daňová přiznání s razítkem finančního úřadu. Úroková sazba Expres Business se odvíjí od výše úvěru a doby podnikání.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená