FinExpert.e15.cz

GE Money Bank snižuje úrokové sazby u hypoték

Praha, 4. září 2014

Od 15. srpna GE Money Bank snížila úročení hypotečních úvěrů. Minimální úroková sazba u všech nově založených hypoték klesla o 0,25 % bez ohledu na dobu fixace. Navíc díky letní akční slevě, která hypoteční úvěry zlevní o dalších 0,5 % p.a., tak úrokové sazby u hypotečních úvěrů aktuálně začínají na 2,04 %.

„Rozhodli jsme se výrazně snížit úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Chceme tím vyjít vstříc jak zájemcům o nové bydlení, tak i klientům, kteří plánují opravy a rekonstrukce, což je právě v létě i na podzim velmi aktuální,“ říká Eva Balšánová, manažerka hypotečních úvěrů GE Money Bank.

Až do 30. 9. navíc získají klienti slevu 0,5 % z úrokové sazby v průběhu prvního roku splácení. V prvních 12 měsících tak úroková sazba klesne ještě výrazněji.

GE Money Bank má ve své nabídce celou škálu účelových i neúčelových hypotečních úvěrů s pevnou i variabilní úrokovou sazbou, a také úsporné hypotéky, u kterých klienti platí úrok pouze z rozdílu mezi půjčenou částkou a úsporami uloženými u GE Money Bank. GE Money Bank také umožňuje refinancování hypoték z jiných bank.

„Velkou výhodou našich hypoték je, že nízké úrokové sazby klientům nabízíme bez toho, aby museli uzavírat i další produkty. Zatímco v jiných bankách vedle hypotéky musejí zákazníci často sjednávat také životní pojištění či kreditní karty, v GE Money Bank dostanou nízký úrok bez dalších podmínek,“ dodává Eva Balšánová z GE Money Bank.  

Hypotéky u GE Money Bank až na 30 let

Hypoteční úvěr bez poplatku lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné jej čerpat až do výše 80 % hodnoty nemovitosti. Délka splácení záleží jen na klientovi a dá se rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu si může klient u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou klienti fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky. 

Banka ke všem hypotékám nabízí také výhodné a dobrovolné pojištění schopnosti úvěr splácet. K hypotéce mohou klienti získat navíc i zcela bezúčelový úvěr ve výši až 900 000 Kč například na vybavení domácnosti.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená