FinExpert.e15.cz

GE MONEY BANK přichází s inovativní produktovou novinkou v podobě Konsolidace půjček

GE Money Bank je první z velkých bank, která Konsolidaci půjček v České republice nabízí. Zájemci umožňuje sloučení všech úvěrů do jednoho jediného s menší měsíční splátkou. GE Money Bank zájemci zdarma vyřídí splacení půjček v ostatních bankách nebo splátkových společnostech. Datum splátky si zájemce může zvolit dle vlastních preferencí a potřeb a vybrat si může i délku splácení od 24 měsíců až do 120 měsíců. O konsolidaci půjček je možné zažádat na kterékoliv z 208 poboček GE Money Bank.
 
„GE Money Bank patří mezi přední poskytovatele spotřebitelských úvěrů a byla prvním subjektem, který v České republice nabídl neúčelové spotřebitelské úvěry bez zajištění – Expres půjčku. Naše produkty určují trendy na trhu, což potvrzuje i  rychle rostoucí objem poskytnutých úvěrů GE Money Bank. Jsme pyšní na naši pozici inovátora trhu a jsme opět první velkou bankou, která představuje novou nabídku klientům - Konsolidaci půjček,“ řekl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

Konsolidace půjček je určena jak pro klienty GE Money Bank, tak nové klienty s externími závazky v jiných peněžních ústavech a splátkových společnostech. Jedinými omezeními jsou věk žadatele a  počet jeho závazků. Zájemce musí být ve věku 18 – 65 let a musí mít alespoň 2 ještě nesplacené finanční závazky.

„Cílem konsolidace je sloučit všechny klientovy splátky pouze do jedné a nižší. Tím mu především zjednodušíme orientaci ve svých závazcích a ušetříme finanční prostředky, které pak může využít podle svých individuálních potřeb, přesně v duchu naší nadlinkové komunikace: Přivítejte se s penězi, se kterými  jste už nepočítali - převeďte své půjčky do GE Money Bank, kde Vám Vaše splátky sloučíme do jediné a měsíčně pak budete splácet méně.“ uvedla Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „S vyřízením závazků u ostatních finančních institucí nejsou spojeny žádné poplatky, banka jejich splacení vyřídí, aniž by se žadatel musel sám o něco starat,“ dodala Veronika Karlišová.

Hlavní výhody konsolidace půjček

  • Sloučení všech splátek pouze do jedné a nižší
  • Vyřízení splacení úvěrů v ostatních bankách zdarma
  • Stačí pouze OP a na počkání banka navrhne možné varianty konsolidace
  • Možnost zvolit si datum splátky dle individuálních preferencí

Noví klienti mohou konsolidovat úvěry v celkové hodnotě 30 až 150 tisíc Kč, u stávajících klientů je maximální částka 200 000 Kč.

V současnosti GE Money Bank umožňuje konsolidovat všechny neúčelové bankovní úvěry s pravidelnými měsíčními splátkami a všechny úvěry typu CEL (jednorázové úvěry) u vybraných splátkových společností.

Celý proces konsolidace je nastaven tak, aby byl pro klienta administrativně co nejjednodušší. Pokud se klient rozhodne u GE Money Bank konsolidovat své úvěry, stačí mu na pobočku přinést občanský průkaz a další průkaz totožnosti (řidičský průkaz, pas, rodný list), potvrzení o výši příjmu a smluvní dokumentaci k úvěrům, které chce konsolidovat, tedy smlouvy o ban-kovních či splátkových úvěrech. Noví klienti předloží ještě doklad pro ověření adresy (např. SIPO, vyúčtování za telefon atd.). V rámci schůzky s osobním bankéřem mu je předloženo několik variant konsolidace, ze kterých si klient vybere tu, která nejlépe vyhovuje jeho požadavkům. Poté s ním banka podepíše Smlouvu o konsolidaci. Pokud má klient všechny potřebné dokumenty s sebou, je možné celou konsolidaci vyřídit na počkání během jedné schůzky s bankéřem, která netrvá déle než 40 minut.

Pro klienty je samozřejmě k dispozici možnost sjednat si pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená