FinExpert.e15.cz

GE Money Bank nabízí před Vánoci 5% odměnu za nákupy kreditní kartou

Praha, 12. listopadu 2012

Za první tři čtvrtletí letošního roku vydala GE Money Bank o 31 % kreditních karet více než loni. Celkově jich je mezi klienty banky 250 tisíc, svou kreditku tak vlastní již asi každý čtvrtý. Stále větší oblibu si získávají také díky věrnostnímu programu bene+, který vrací klientům při nákupu u partnerů programu až 25 % z útraty zpět a 1 % z každé transakce kdekoliv jinde. Navýšení odměny na 5 % po dobu čtyř měsíců je předvánočním bonusem pro všechny, kteří si kreditní kartu MoneyCard Plus pořídí do konce roku.

„Zájem o kreditní karty se každoročně v posledním čtvrtletí zvyšuje. V minulém roce jsme jich v tomto období poskytli téměř o 60 % více, než byl průměr předchozích čtvrtletí. Letos očekáváme, že bude situace obdobná,“ uvádí Viktor Houška, senior manažer úvěrových produktů GE Money Bank. „Vyšší zájem o kreditní karty ke konci roku je dán hlavně vánočními nákupy. Souvisí však také s tím, že zákazníkům umožňujeme při nich ušetřit prostřednictvím věrnostního programu bene+. Naši klienti jej čím dál častěji využívají, v síti partnerů programu letos utratili o 100 % více než loni. Počet partnerů jsme v letošním roce zdvojnásobili, takže pokrývá již 1000 obchodních míst,“ dodává.

Program bene+ je unikátní v tom, že klient získá slevu přímo na kartu a nemusí se o ni nikde hlásit. Je mu automaticky připsána každý měsíc na kartový účet. Při nákupech kreditní kartou u partnerů programu, mezi nimiž nechybí např. Agip, Datart, Kika, BENU Lékárna, eiffel optic apod., získají klienti až 10 % z útraty zpět, v programu gold bene+ dokonce až 25 %. Z nákupů kdekoli jinde, včetně internetu nebo zahraničí, dostanou zpět 1 %. U karet MoneyCard Plus vydaných od září do konce roku 2012 získají klienti čtyři měsíce odměnu minimálně ve výši 5 %, respektive až 250 Kč měsíčně. Celkem tak mohou ušetřit 1000 korun, například na vánoční nákupy nebo následné výprodeje.

Zažádat o kreditní kartu MoneyCard Plus lze jednoduše přes internet, telefonicky nebo prostřednictvím bankomatu. Na kterékoli pobočce GE Money Bank mohou navíc zájemci svou kreditní kartu získat na počkání. Více informací je k dispozici na stránkách www.gemoney.cz.

Vánoční soutěž

Od pondělí 5. listopadu až do 9. prosince mohou klienti hrát ve vánoční soutěži s bene+ o ceny za 50 000 Kč. Každý týden získá 5 výherců od všech 23 partnerů programu ceny v hodnotě 2 000 Kč a k tomu 4 000 Kč od GE Money Bank. Stačí nakoupit u libovolného partnera bene+, zaplatit jakoukoli kartou GE Money Bank a vyplnit soutěžní formulář na www.beneplus.cz nebo zaslat SMS ve tvaru BENE JMENO,PRIJMENI,ROKNAROZENI na číslo 900 30 04.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená