FinExpert.e15.cz

GE MONEY BANK: Konto Genius Student začalo v rámci listopadové nabídky využívat dalších 1656 studentů

Během 14 dnů v průběhu listopadu se zvýšil počet studentských kont GE Money Bank o 1 656.
Všichni studenti, kteří si u GE Money Bank založili konto Genius Student v období od 17. listopadu do 30. listopadu 2006, získali zdarma knižní novinku - celobarevnou obrazovou publikaci SVĚT.

 „Tato akce je již druhou úspěšnou v letošním roce. Během září jsme studentům nabízeli ke kontu Genius Student ilustrovanou encyklopedii, a s blížícím se koncem pololetí jsme se rozhodli  studentům opět pomoci. Tentokrát jsme k nově zřízenému kontu Genius Student rozdávali naučnou publikaci Svět,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Pavla Holotová. „Nejenom praktický dárek, ale především flexibilita konta Genius Student, kterou mu dává jeho stavebnicový charakter, oslovily velký počet studentů při výběru studentského konta. Student totiž získává běžný účet a k němu další tři produkty, které může dle vlastního uvážení zdarma do konta přidávat, odebírat či měnit,“ dodala Pavla Holotová.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 – 24 let, přičemž za celou dobu využívání účtu stačí předložit potvrzení o studiu pouze při jeho založení. Vedení konta, stejně jako jeho zřízení, je zcela zdarma. GE Money Bank umožňuje studentům, kteří využívají konto Genius Student, čerpat kontokorentní úvěr 5000 Kč, aniž by přitom museli předkládat potvrzení o příjmu.

Hlavní výhodou, kterou konto Genius Student studentům přináší, je jeho stavebnicový charakter. V rámci Genius Student získá klient běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru (kontokorent Flexikredit, Mobil Banka, Internet Banka, Telefon Banka, platební karta Maestro, platební karta MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet).

Konto Genius umožňuje kdykoli přidávat, ubírat či měnit zvolené produkty, a to bez jakýchkoliv poplatků. V rámci studentského konta navíc GE Money Bank klientovi bezplatně automaticky generuje a zasílá výpis z účtu. Majitelé konta Genius Student neplatí ani za první dva výběry hotovosti z bankomatu GE Money Bank v měsíci.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená