FinExpert.e15.cz

GE MONEY BANK: GE Money Manager - osobní finanční poradce v Internet Bance

GE Money Bank přichází na český trh s další unikátní novinkou. Uvedením GE Money Managera, jak se nová nadstavba Internet Banky nazývá, dostávají klienti do rukou praktický nástroj k efektivnímu řízení a plánování osobních financí. Prostřednictvím hlavních funkcí, jakými jsou kategorizace transakcí a historie zůstatků či osobního rozpočtu, mohou klienti nahlížet do své transakční minulosti i budoucnosti a optimalizovat své hospodaření. Výsledky se přehledně zobrazují na grafech či v tabulkách, a uživatelé tak získávají dokonalý přehled o svých příjmech a výdajích. Aplikaci GE Money Manager nabízí GE Money Bank jako jediná na trhu. Využívat ji mohou zdarma všichni uživatelé její Internet Banky.

„Naším cílem je prostřednictvím GE Money Managera vytvořit z Internet Banky nejen transakční, ale také plánovací a svým způsobem i vzdělávací prostředí, které našim klientům usnadní správu jejich financí. Nová aplikace jim názorně ukáže, jak jsou hospodární, a v blízké budoucnosti jim také poradí, jak mohou své finanční chování ještě zefektivnit,“ říká David Hlaváček, eBusiness manažer GE Money. „Při tvorbě aplikace jsme kladli důraz nejen na funkčnost, ale také na uživatelskou příjemnost, snadnost ovládání a přehledný design, na který jsou klienti Internet Banky zvyklí,“ dodává David Hlaváček.

O aplikaci GE Money Manager je mezi klienty velký zájem. V rámci zkušebního čtrnáctidenního provozu ji začalo využívat již 22 tisíc uživatelů Internet Banky. „Očekáváme, že si dlouhodobě najde oblibu asi 25 % aktivních uživatelů Internet Banky,“ dodává David Hlaváček. V České republice žádná banka aplikaci tohoto typu nenabízí. Inspiraci GE Money Bank čerpala z amerického trhu.

Funkcionality aplikace GE Money Manager:

Historie zůstatků

Základní funkce, která umožňuje ucelený pohled na stav portfolia za uplynulé čtvrtletí, pololetí nebo celý rok zpátky. Uživatelé si mohou libovolně volit, pro který z depozitních účtů chtějí zobrazit součet zůstatků na sloupcovém grafu.

Kategorie transakcí

Pomocí GE Money Managera si klienti snadno mohou udělat představu o tom, za co utrácí, bez nutnosti přenášení dat do externích programů. K jednotlivým transakcím lze přiřadit nadefinované kategorie, jako je například nájem, elektřina nebo dovolená. Kategorie lze přiřadit ručně při zadávání platby nebo automaticky pomocí nastavených pravidel. Aktuální stav se zobrazuje na koláčových grafech.

Osobní rozpočet

Třetí hlavní funkce je zaměřena na plánování rozpočtu a výhledy do budoucnosti. Po zadání pravidelných a plánovaných měsíčních příjmů a výdajů během roku a počátečního zůstatku se uživatelům graficky zobrazí předpokládaný stav jejich konta v následujících dvanácti měsících.

Všechny grafy a tabulky lze samozřejmě vytisknout nebo uložit přímo v Internet Bance. Další funkce GE Money Managera nabídne GE Money Bank ještě v průběhu letošního roku.

Internet banku GE Money Bank nabídla klientům jako jedna z prvních bank již v roce 2001. Dnes ji využívá každý čtvrtý majitel účtu GE Money Bank a meziroční nárůsty uživatelů dosahují téměř 30 %. Nejvyužívanějšími službami u Internet Banky jsou zadání platebního příkazu, dobíjení kreditu do mobilního telefonu a nastavování trvalých platebních příkazů.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená