FinExpert.e15.cz

GE MONEY AUTO: Za první čtyři měsíce roku 2007 automobily v hodnotě 2,6 miliardy korun

Hodnota nových vozů vzrostla v tomto období meziročně o 63 procent.

Prostřednictvím společnosti GE Money Auto si lidé od ledna do dubna 2007 pořídili celkem 12 723 automobilů v souhrnné pořizovací ceně více než 2,6 miliardy korun. Společnost GE Money Auto, lídr trhu financování ojetých automobilů, registruje rovněž stále výrazný nárůst zájmu o financování nových automobilů. Celková hodnota nových vozů financovaných společností GE Money Auto v prvních čtyřech měsících letošního roku vzrostla meziročně o více než 63 %.

Společnost GE Money Auto, která v roce 2006 financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů, potvrzuje svoje postavení na trhu. Během prvních čtyř měsíců roku 2007 bylo jejím prostřednictvím pořízeno celkem 12 723 automobilů, což je o 8 % více než ve stejném období loňského roku. Celková hodnota pořízených automobilů dosáhla hodnoty 2,6 miliardy korun, což je o téměř 20 % více než ve stejném období roku 2006. 85 % z celkového počtu automobilů bylo financováno spotřebitelským úvěrem autoCREDIT, který je v České republice nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro nákup vozu.

"Od ledna do dubna 2007 bylo prostřednictvím GE Money Auto pořízeno více než 1500 nových automobilů, což je o 59 % více než ve stejném období loňského roku. Celková hodnota nových vozů přesáhla částku 603 miliónů korun, což v meziročním srovnání znamená nárůst o více než 63 %,“ uvedl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto, která v letošním roce slaví desetileté výročí vstupu na český trh, financovala v roce 2006 nejvíce vozů koncovým uživatelům - celkem 38 794. Jejich celková pořizovací cena přitom dosáhla téměř 7,5 miliard korun. Více než 86 % všech automobilů bylo financováno účelovým úvěrem autoCREDIT.

Celkový počet smluv v portfoliu GE Money Auto na konci roku 2006 přesáhl hranici 95 000 vozů.

Také v letošním roce připravila společnost GE Money Auto rozsáhlou celostátní reklamní kampaň na podporu prodeje nových a ojetých automobilů a jejich financování prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. V rámci kampaně, která trvá od 16. dubna do 30. června, mohou zákazníci využít produkty s 0% akontací na nový i ojetý vůz a zároveň získat atraktivní benefit - DVD přehrávač přímo do vozu.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená