FinExpert.e15.cz

GE MONEY AUTO: Pořizovací cena vozů vzrostla

V prvním pololetí 2007 vzrostla celková pořizovací cena vozů financovaných GE Money Auto o 22,5 % na 4,39 miliardy Kč. Meziroční nárůst počtu nových automobilů financovaných GE Money Auto dosáhl 79 %.

Společnost GE Money Auto v prvním pololetí roku 2007 profinancovala celkem 20 522 automobilů v souhrnné pořizovací hodnotě 4,39 miliardy korun. GE Money Auto si dlouhodobě drží vedoucí pozici na trhu financování ojetých automobilů v České republice a v posledních dvou letech výrazně posiluje také na trhu financování nových automobilů. Počet nových automobilů financovaných společností GE Money Auto vzrostl v prvním pololetí 2007 ve srovnání se stejným obdobím loňského roku o 79 %.

Společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala v České republice nejvíce automobilů koncovým uživatelům, potvrzuje své výborné výsledky i v prvním pololetí roku 2007. V tomto období bylo jejím prostřednictvím pořízeno celkem 20 522 automobilů, o 8 % více než v prvním pololetí roku 2006. Celková hodnota vozů financovaných GE Money Auto dosáhla během prvních šesti měsíců letošního roku hodnoty 4,39 miliardy korun, což je v meziročním srovnání o 22,5 % více. Mezi produkty GE Money Auto je dlouhodobě největší zájem o účelový spotřebitelský úvěr autoCREDIT – jeho prostřednictvím bylo v prvním pololetí 2007 pořízeno  84 % automobilů  v souhrnné hodnotě 3,26 miliardy korun.

Výrazným způsobem posiluje společnost GE Money Auto, dlouhodobý lídr českého trhu financování ojetých vozidel, i na trhu financování nových vozů. V prvním pololetí roku 2007 totiž financovala celkem 2890 nových automobilů, což je o 79 % více než ve stejném období loňského roku. Jejich souhrnná pořizovací hodnota dosáhla částky 1,15 miliardy korun, což je o 81 % více než ve stejném období loňského roku.

„Daří se nám plnit cíle pro letošní rok, jimiž bylo kromě udržení vedoucí pozice na trhu financování ojetých automobilů výrazné posílení v segmentu nových vozů,“ řekl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. „Posílení naší pozice také významně napomohla již tradiční jarní kampaň. Ukázalo se, že nabídka možnosti pořízení vozu bez vstupní investice v kombinaci s dalším atraktivním benefitem, v naší nabídce -DVD přehrávačem, byla trefou do černého,“ dodal Milan Beutl.

V rámci jarní reklamní kampaně na podporu prodeje nových a ojetých automobilů a jejich financování prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT umožňuje společnost GE Money Auto pořízení libovolného automobilu s 0% akontací. Ke každé smlouvě získává klient i další atraktivní benefit – DVD přehrávač do vozu. Kampaň na podporu prodeje byla velmi úspěšná, a proto byla prodloužena až do 31. srpna.

Kvalitu produktů GE Money Auto ocenila letos v soutěži Zlatá koruna také odborná porota. V kategorii Leasing udělila 1. místo produktu věrnostní Program Plus. Jeho hlavní předností je výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces. V rámci Programu Plus získávají zákazníci rovněž CCS kartu nabitou na hodnotu 2 000 Kč.

Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí vstupu na český trh. V loňském roce profinancovala koncovým uživatelům 38 974 automobilů, což bylo nejvíce na českém trhu. Většina – celkem 86 % – vozů byla přitom financována prostřednictvím účelového spotřebitelského úvěru autoCREDIT, který je tak nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice. Na konci roku 2006 měla společnost GE Money Auto v portfoliu více než profinancovaných 95 000 vozů.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená