FinExpert.e15.cz

GE MONEY AUTO: Pořizovací cena nových automobilů řekročila 1 miliardu korun

Společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, pokračuje v letošním roce ve výrazném nárůstu objemu profinancovaných nových automobilů. Jejich celková pořizovací cena se za deset měsíců letošního roku meziročně zvýšila o více než 20 %. Počet financovaných nových vozů vzrostl od ledna do října 2006 o více než 13 %. Celková pořizovací cena nových a ojetých vozů financovaných GE Money Auto vzrostla v meziročním srovnání o 5 % na více než 6,3 miliardy korun. Více než 85% z celkového počtu vozidel bylo financováno prostřednictvím účelového úvěru autoCREDIT. Ten je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice.

Také desátý měsíc letošního roku potvrdil výrazný nárůst financování nových vozů u společnosti GE Money Auto. Od ledna do října profinancovala v tomto segmentu částku ve výši téměř 1,1  milliardy korun. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku jde o nárůst o 20,3 %. Počet nových vozů, financovaných v deseti měsících roku 2006, dosáhl 2693. V meziročním srovnání narostl o 13,5 %.

„Celková pořizovací cena nových a ojetých automobilů financovaných u GE Money Auto dosáhla v říjnu téměř 712 milionů korun. Po květnu jde o druhý nejúspěšnější měsíc letošního roku. Ukazuje se, že naši zákazníci reagují pozitivně na naši tradiční podzimní kampaň i v tomto roce,“  uvedl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Hlavní motto kampaně „Nejvíce řidičů si půjčuje u nás“ zdůrazňuje skutečnost, že GE Money Auto profinancovala v loňském roce prostřednictvím leasingu či úvěru nejvíce vozů v České republice. Jedním z hlavních benefitů, který mohou zákazníci získat, je satelitní navigační přístroj GARMIN STREET Pilot c510. Přístroj obsahuje vedle podrobných map České republiky hlasovou a vizuální navigaci s plnou lokalizací v českém jazyce, denní a noční režim displeje s možností automatického přepnutí nebo velice jednoduché USB připojení k počítači.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená