FinExpert.e15.cz

GE Money Auto: nejúspěšnějším měsíce byl červen 2005

Během června 2005 si klienti společnosti GE Money Auto, která je jedničkou na českém trhu financování ojetých automobilů, pořídili na leasing či úvěr autoCREDIT 3844 automobilů.

To představuje oproti červnu loňského roku nárůst 8,4 %. Souhrnná pořizovací cena financovaných vozů (bez DPH) vzrostla v červnu v meziročním srovnání o 10,8 % a dosáhla 700 milionu Kč.

 „Červen každoročně patří k měsícům, které jsou pro GE Money Auto velmi úspěšné. Tím víc nás těší, že letošní červen v počtu automobilů pořízených na leasing nebo úvěr autoCREDIT překonal předchozí roky,“ uvedl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. Zatímco v roce 2000 bylo leasingem financováno 2881 automobilů, v loňském roce klienti využili leasing či úvěr autoCREDIT k financování 3545 vozů. Letos se jednalo o zmíněných 3844 automobilů.

Velmi úspěšné bylo pro společnost GE Money Auto celé druhé čtvrtletí roku 2005. Zákazníci GE Money Auto si během něj pořídili celkem 11 214 vozů (meziroční nárůst 3,3 %). Souhrnná pořizovací cena financovaných vozů (bez DPH)  v druhém čtvrtletí 2005 dosáhla více než 2 miliard Kč, což představuje oproti druhému čtvrtletí loňského roku nárůst o 5,3 %. Od počátku roku GE Money Auto financovala nákup 18 674 vozů v souhrnné pořizovací ceně 3,42 miliardy Kč. Pořízená vozidla byla z 89 % financována prostřednictvím úvěru autoCREDIT.

K dobrým výsledkům společnosti přispěla i jarní kampaň „Teď máte auto v kapse i bez peněz“. Trvala do konce června a zdůrazňovala jednu z hlavních výhod GE Money Auto – fakt, že zákazníci mohou financovat s produkty GE Money Auto až sto procent pořizovací ceny vozu a vše vyřídí na jednom místě při nákupu vozu.

„V obchodních výsledcích GE Money Auto se pozitivně odrážejí i praktické výhody, které společnost svým zákazníkům poskytuje – například kartu Benzin Plus, která je opravňuje ke slevě 2,2 % na pohonné hmoty čerpané v síti čerpacích stanic BENZINA,“ dodal Petr Šaštinský.

V rámci jarní kampaně přitom mohli spotřebitelé při nákupu automobilu na leasing společnosti GE Money Auto či úvěr autoCREDIT u vybraných dealerů získat jako bonus i digitální fotoaparát Olympus C-370. Samozřejmostí jsou poté další výhody, které GE Money Auto svým klientům běžně nabízí, a to možnost získat kreditní kartu MoneyCard nebo mechanické zabezpečení zařízení DEFEND LOCK či CONSTRUCT za zvýhodněnou cenu.

Úvěr autoCREDIT, opírající se o jednoduchost, flexibilitu, rychlost a dostupnost, ocenili letos i odborníci: tento produkt získal v rámci třetího ročníku soutěže Zlatá koruna od Finanční akademie pod záštitou Guvernéra ČNB Zdeňka Tůmy Bronzovou korunu v kategorii úvěrů. Do soutěže přitom bylo letos přihlášeno 144 finančních produktů, úvěr autoCREDIT byl jediným nebankovním úvěrem mezi vítězi této kategorie.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená