FinExpert.e15.cz

GE Capital Leasing prodlužuje nabídku delších měsíčních splátek až na 72 měsíců

Společnost GE Capital Leasing rozšířila svoji nabídku o možnost využití delších měsíčních splátek až na 72 měsíců, čímž se rapidně sníží výše splátek leasingu.

Společnost GE Capital Leasing rozšířila svoji nabídku o možnost využití delších měsíčních splátek až na 72 měsíců, čímž se rapidně sníží výše splátek leasingu. Výhodou této nabídky také je, že klient není vázán délkou splatnosti, ale má možnost po splacení 48 měsíčních splátek požádat o celkové doplacení leasingu vozu bez dalších poplatků. Klient se po doplacení leasingu stane vlastníkem vozu aniž by musel hradit jeho zůstatkovou hodnotu. Nabídka je určena pro zájemce o leasing nových automobilů a platí až do konce roku 2003. 

Produkt je určen občanům, fyzickým i právnickým osobám a zahrnuje všechny značky i modely automobilů. Neomezuje klienta výší pořizovací ceny vozu a každý, kdo uzavře smlouvu, může využít bonusové nabídky GE Capital Leasing ve formě instalace bezpečnostního vybavení značky Construct.  

V rámci zvýhodněné nabídky prodloužené doby splácení leasingu nových automobilů může klient GE Capital Leasing využít také nulové akontace. Znamená to, že klient může získat nový automobil, aniž by měl k dispozici jakoukoliv hotovost. Schvalování leasingové smlouvy probíhá přímo u prodejce vozu a rozhodnutí obdrží klient do několika minut. Klientovi stačí pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti, pokud cena vybraného vozu nepřesáhne 500 000 korun.

Uzavřít smlouvu může klient na osobní i užitkové automobily. „V ceně leasingové splátky je havarijní pojištění s maximálním pojistným krytím. Pojištění se vztahuje na celé území Evropy a po celou dobu leasingu se nemění,“ uvedl k nabídce marketingový manažer GE Capital Leasing Jan Hrubý.

Společnost GE Capital Leasing uzavřela ve třetím čtvrtletí 2003 celkem 8 551 smluv na leasing či úvěr autoCREDIT, přičemž výše těchto smluv dosáhla celkového objemu 1,44 miliardy korun v pořizovacích cenách bez DPH. Výsledky za období červenec až září 2003 tak v porovnání se stejným obdobím roku 2002, kdy byly v daném období uzavřeny smlouvy v pořizovací ceně bez DPH celkem za 1,42 miliardy korun, znamenají nárůst o 20 milionů korun. Počet uzavřených smluv na nový či ojetý automobil vzrostl oproti třetímu čtvrtletí 2002, kdy jich bylo uzavřeno 6 906, celkem o 24 %.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená