FinExpert.e15.cz

FORTIS BANK: Pavel Svěrák novým ředitelem pro Trade, Export & Project Finance

Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu.
Po zkušenostech získaných v diplomatických službách a zahraničním obchodě v PZO Polytechna, nastoupil Pavel Svěrák v roce 1993 do ING Bank v Praze, kde založil oddělení Trade and Commodity Finance. Od roku 1999 zastával pozici vicepresidenta a ředitele oddělení Structured Trade Finance v Citibank a.s. a později ředitele oddělení Export & Trade Finance v Bawag Bank CZ. V současné době je členem pracovní skupiny pro exportní financování při České bankovní asociaci. Pavel Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu.

Fortis Bank Česká republika se zaměřuje na velké a středně velké podniky s mezinárodními aktivitami a komplexními potřebami. Je součástí integrované evropské sítě s více než 120 pobočkami v 18 zemích a má přístup k týmům odborníků mnoha specializovaných bankovních produktů. V oblasti Global Export and Project Finance patří Fortis mezi vedoucí banky, poskytující služby s přidanou hodnotou strukturovaných financí mnoha exportujícím evropským klientům. Jmenování Pavla Svěráka je součástí strategie poskytování kvalitních služeb i exportérům z České republiky a zároveň nabídnout klientům kompletní škálu bankovních služeb.

Fortis je poskytovatelem mezinárodních finančních služeb v bankovnictví a pojišťovnictví. Našim soukromým, firemním a institucionálním klientům nabízíme komplexní škálu produktů a služeb prostřednictvím vlastních poboček i ve spolupráci se zprostředkovateli a dalšími distribučními partnery. S tržní hodnotou 34,7 miliard Euro patří Fortis mezi 20 největších finančních institucí v Evropě. Naše solventnost, zastoupení v 50 zemích a 58 000 profesionálních pracovníků nám umožňují kombinovat globální sílu s lokální flexibilitou a poskytovat našim klientům optimální podporu. Více informací je k dispozici na stránkách www.fortis.com.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená