FinExpert.e15.cz

FLEXI dává do konce června dvojnásobné plnění při autonehodě

Praha, 28. dubna 2014

Klienti, kteří si od 1. května 2014 do 30. června 2014 sjednají FLEXI životní pojištění s krytím rizika trvalých následků úrazu, invalidity a velmi vážného onemocnění dostanou za zranění při dopravní nehodě dvojnásobek sjednané pojistné částky. Speciální akcí chce Pojišťovna České spořitelny podpořit sjednávání podceňovaných rizik. 

„Podle statistik policie České republiky se v roce 2013 každý den stalo průměrně 231 dopravních nehod. Smrtelných zranění je díky kvalitním konstrukcím aut méně, ale jako chodec nebo cyklista při srážce s autem většinou nevyváznete jen s lehkým zraněním,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Cítíme potřebu zajištění klientů hlavně v závažné životní situaci, proto přicházíme s dvojnásobným plněním za zranění způsobená při dopravní nehodě. Nabídka platí jak pro dospělé, tak pro děti.“

Pojišťovna České spořitelny v rámci FLEXI životního pojištění nabízí zdarma dvojnásobek sjednané pojistné částky u těchto rizik:

  • Velmi vážná onemocnění (v kompletní variantě a u pojištění dětí, vybrané úrazové diagnózy)
  • Pojištění invalidity nebo dlouhodobé péče s jednorázovou výplatou pojistné částky (varianta úraz i úraz nebo nemoc)
  • Pojištění trvalých následků úrazu (s progresí od 0,5 % nebo 10 %)

Mimořádná akce platí pro dospělé pojištěné osoby i pro děti, které si nově sjednají FLEXI životní pojištění v termínu od 1. května 2014 do 30. června 2014. Platí i pro stávající klienty, kteří si aktualizují smlouvu v rámci programu InSpiral. Klientům pojišťovna vyplatí sjednanou pojistnou částku zvýšenou až o 1 milion Kč. Výhoda platí po celou dobu trvání smlouvy a vztahuje se i na budoucí změnu pojistné částky jednotlivých rizik.   

Pojišťovna České spořitelny již od října 2012 vyplácí dvojnásobek sjednané pojistné částky v případě úmrtí pojištěného při dopravní nehodě (smrt následkem úrazu). Rozšířené krytí i nadále poskytuje klientům, kteří mají FLEXI životní pojištění, bez navýšení sazby pojistného.

Příklad:

Klient si sjedná 15. 5. 2014 novou smlouvu s pojištěním invalidity z důvodu úrazu, velmi vážných onemocnění a s trvalými následky úrazu. Každé riziko na pojistnou částku 500 000 Kč. Po půl roce má těžkou dopravní nehodu, následkem které potřebuje transplantaci ledvin. Trvale si poškodí páteř a je uznán plně invalidním. 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená