FinExpert.e15.cz

FinExpert: odpovědi na vaše otázky

Na známé adrese www.osobni-finance.cz se od včerejšího večera objevil FinExpert, stránka, která bude ještě více zaměřená na vaše dotazy a užitečné informace z finanční oblasti. Zároveň jsme zprovoznili novou adresu: www.finexpert.cz, která bude nyní domovskou adresou našich stránek. Jaké novinky na webu FinExpert.cz najdete?

Databáze znalostí
U kolegů z webu Živě.cz mapujícího svět informačních technologií, jsme se inspirovali sekcí nazvanou databáze znalostí. Na webu FinExpert v této části najdete ověřené odpovědi finančních a daňových poradců, právníků a jiných spolupracovníků redakce. U každé odpovědi budete mít možnost ohodnotit její užitečnost a tak poskytnout dalším čtenářům vodítko pro jejich vlastní hledání přínosných informací. A samozřejmě také zpětnou vazbu naší redakci.

Zachována zůstala tradiční oblíbená Poradna, která je umístněna na viditelnější místo na homepage. V připravované rubrice Čtenáři OSOBNĚ budeme poskytovat prostor k položení otázky přímo na vybraným hostům z řad finančních expertů, tiskových mluvčí jednotlivých bank a zástupců organizací, které mají co do činění s ochranou spotřebitele, reklamou a obdobnými oblastmi. Své tipy na osobnosti, které byste v této rubrice rádi viděli můžete poslat na e-mail: osobni-finance@cpress.cz

Adresář bank 
Další novinkou je adresář bank. Najdete v něm seznam bankovních institucí, který bude doplněn informacemi o produktech té které banky. Cílem této novinky je usnadnit orientaci klientům jednotlivých bank, kteří mají zájem rychle vyhledat informace o dění v jejich bance a případně tyto informace porovnat se zprávami jiných peněžních ústavů, jejichž služby je zajímají. 

Programy
V části webu označené Programy redakce umístnila dostupné programy ke správě osobních financí, finanční kalkulátory, informační taháky z našeho časopisu a jiné užitečné pomůcky.

Sekce časopisu eBiz
FinExpert
spojuje tématickou náplň osobních financí a oblasti podnikání. Náš vydavatel, společnost Computer Press, v této oblasti vydává rovněž dva "klasické" měsíčníky: Osobní finance a eBiz. Další nová část naše webu, kterou najdete na adrese www.finexpert.cz/ebiz tedy představuje časopis eBiz a jeho redakci.

 

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená