FinExpert.e15.cz

FINEP: Jarrod Epps byl jmenován obchodním ředitelem investiční společnosti Avant Fund Management patřící do skupiny FINEP HOLDING, SE

Praha, 9. února 2009 – Jarrod Epps byl jmenován obchodním ředitelem a členem správní rady investiční společnosti Avant Fund Management, která patří do skupiny FINEP Holding, SE. Avant Fund Management se zaměřuje na investice do nemovitostí a pozemků. Hlavními cíli Jarroda Eppse je propojení kapitálu přímých investorů ve fondu a vyhledávání kupních příležitosti na trhu nemovitostí v České republice a napříč celou střední a východní Evropou.

„Současné zpomalení na trhu nemovitostí otevírá silným a zkušeným hráčům přístup k atraktivním investicím do nemovitostí. Mým cílem je, abychom využili příležitosti k posílení našeho postavení na trhu a zvýšili výnosy našich investorů,” prohlásil Jarrod Epps.

„Jarrod Epps je odborník s mnohaletými významnými zkušenostmi a velmi dobře zná český trh s nemovitostmi. Věříme, že s těmito schopnostmi bude výrazně přispívat k úspěšné realizaci investičních příležitostí. V porovnání s předchozími roky dramaticky vyššího růstu bude konkurence v boji o nové projekty a nemovitosti za současného zpomalení trhu nižší. Nicméně, při zvážení jejich dlouhodobého charakteru, zůstávají investice do nemovitostí jednou z nejbezpečnějších a dosud nejvýnosnějších oblastí,” říká Tomáš Pardubický, generální ředitel, FINEP Holding, SE.

Jarrod Epps (38) pracuje v poradenství a v oblasti investic již 12 let. V České republice žije od roku 1996 a mluví plynně česky. Do Avant Fund Management přichází z jedné z předních světových poradenských společností King Sturge, kde pracoval jako vedoucí konzultantského týmu obytné výstavby. V minulosti zastával Jarrod Epps manažerské funkce ve společnostech jako Property CEE nebo KPMG. Své rozsáhlé pracovní zkušenosti sbíral jak v oblasti střední a východní Evropy, tak také na klíčových realitních trzích zemí Evropské unie.

Současně se jmenováním Jarroda Eppse došlo také ke změně názvu společnosti z CEEFM investiční společnost a.s. na Avant Fund Management investiční společnost a.s.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená