FinExpert.e15.cz

Exkluzivní seminář! Světová elita opčního tradingu přijíždí do Prahy

Dva respektovaní opční obchodníci Steve Lentz a Frank Fahey přijali pozvání Ludvíka Turka M.A.A. a přijíždějí do ČR.

Dva respektovaní opční obchodníci Steve Lentz a Frank Fahey přijali pozvání profesionálního obchodníka Ludvíka Turka M.A.A. a přijíždějí do České republiky, aby během dvoudenního semináře prezentovali know-how strategií parketových obchodníků, které vykazují mimořádnou výkonnost i stabilitu na všech fázích trhu. Ukáží zde, jak strategie produkující 30-40% ročně s omezeným rizikem, tak metody nabízející nesrovnatelně vyšší zhodnocení při vyšším riziku. Opce jsou a budou jedním z nejideálnějších obchodních instrumentů, obzvláště v období nadcházející vysoké tržní volatility, a pokud chcete na burze vydělávat zajímavé peníze, tak právě opce by měly patřit do vašeho portfolia. Seminář je tlumočen do češtiny a určen i pro začínající opční obchodníky, doplněný o řadu velmi zajímavých bonusů.

Pražský seminář konaný 13. a 14. června 2008 lze nazvat událostí roku v soukromém obchodování, protože přivítat zde tyto dva zkušené obchodníky je pro nás velká čest a příležitost, která už se nemusí za takto příznivých podmínek opakovat. Seminář bude dvoudenní s důrazem na dokonalé vysvětlení všech probíraných strategií a metod doplněný o jejich reálné obchodování. Všechny prezentované strategie budou zahrnovat precizní vstupní a výstupní signály, řízení peněz a otestované výsledky.

Na semináři budou prezentovány informace a strategie, které nelze získat jinak, než strávit roky na burze nebo je převzít právě ze zkušeností profesionálních obchodníků. Steve s Frankem mají dohromady více než 30 let praktických zkušeností s opcemi, Steve ve své kariéře lektoroval opce na všech kontinentech světa jak pro soukromé obchodníky, tak pro nadnárodní finanční instituce a burzy. Frank byl nezávislý tvůrce trhu, člen největších komoditních a opčních burz světa a dnes stejně jako Steve obchoduje vlastní účty a radí jak začínajícím a profesionálním obchodníkům, tak velkým podílovým a hedge fondům, jak efektivně používat opce ve svých portfoliích.

Klepněte pro větší obrázekSteve se ujme části semináře pro nováčky a postupně se tak během dvou dnů dostanou až ke složitějším konceptům v opčním obchodování vhodné pro zkušené opční obchodníky. První den bude zahrnovat živé obchodování a komentář před, v průběhu a po skončení jednotlivých obchodů, ukážeme si směrové a nesměrové strategie a druhý den navážeme na koncepty z prvního dne dokonalými neutrálními metodami. Zde je vhodné zmínit, že neutrální metody jsou hojně využívány velkými hráči a profesionálními obchodníky, protože se jedná o bezpečné zhodnocování kapitálu. A na druhé straně většina malých, nezkušených hráčů upřednostňuje směrové strategie a v podstatě dělá vítanou protistranu profesionálům. Nebuďte zbytečně obětními beránky bank, pojišťoven a velkých fondů, ale naopak učte se hrát jejich hru, protože jen tak budete schopni dlouhodobě vydělávat peníze za únosného rizika bez velkého tlaku na psychiku.

Toto vše máte možnost se na dvoudenním semináři naučit a věříme, že budete příjemně překvapeni, jak mohou být opce univerzálním a bezpečným nástrojem na postupnou akumulaci kapitálu na burze.

Podrobné informace a možnost registrací jsou umístěné na speciálním webu na adrese

http://www.czechwealth.cz/seminar-opce-lentz-fahey/

Klepněte pro větší obrázek
 

Partnerem tohoto semináře je společnost

Klepněte pro větší obrázek

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená