FinExpert.e15.cz

Eurotel přináší speciální valentýnské služby

 Společnost Eurotel Praha uvádí dnes na trh speciální valentýnské produkty a služby pro mobilní telefony. Nabídka, připravená k svátku všech zamilovaných, přináší speciální valentýnské MMS zprávy, loga na displeje mobilních telefonů, obrázkové SMS zprávy, JAVA hry a nově i Audio pohlednice.

 Jako novinku Eurotel představuje zasílání zábavných Audio pohlednic prostřednictvím mobilního telefonu. Jsou tematicky rozdělené do sedmi kategorií - Valentýn, Z lásky, Chybíš mi, Přání a pozvánky, Zábavné, Erotika, Omluvné. „Místo SMS zprávy nebo klasického telefonátu má nyní zákazník možnost pozdravit svého známého originálním zvukovým vzkazem,“ říká Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu. „Oproti běžné pohlednici může adresát obdržet Audio pohlednici okamžitě nebo v předem určenou dobu, navíc je cena takto odeslaného vzkazu srovnatelná s klasickým přáním,“ dodává.

 Hlasovou pohlednici si mohou zákazníci společnosti Eurotel objednat tak, že zavolají na telefonní číslo 606 000 222, vyberou si jeden z nahraných vzkazů, dále mohou nahrát vlastní vzkaz a nakonec připojit písničku. Poté zadají datum a čas doručení a telefonní číslo toho, komu je Audio pohlednice adresována. Cena za zaslání jedné audio pohlednice je 14,90 Kč. Takto vytvořenou pohlednici mohou zákazníci zaslat na kterýkoliv mobilní telefon nebo pevnou linku v rámci ČR.

 Do valentýnské nabídky zařadil Eurotel také širokou kolekci tematických log na displeje mobilních telefonů Nokia, obrázkové SMS zprávy pro vybrané telefony Nokia, Siemens, Ericsson a Alcatel a nechybí ani animované MMS pohlednice. Objednání loga a SMS obrázku probíhá standardním způsobem, tedy zasláním jejich SMS kódu na speciální telefonní číslo. Přesný popis objednání a přehled všech nabízených log, obrázkových SMS a MMS zpráv naleznou uživatelé na internetových stránkách www.mobilgo.cz.

 Ve speciální valentýnské edici JAVA her si uživatelé  budou moci od 10. února vybrat ze šesti nových her pro zamilované. Například ve hře „Lost Valentine“ hráč vystupuje v pozici anděla a spojuje srdce, „Partnership Harmony“ vypočítá partnerskou shodu na základě zadání datumů narození. „Heart Breaker“ je logická hra, kdy má hráč za úkol rozlomit všechna srdce na hrací ploše. Dalšími hrami jsou „Valentine Story“, „TicTac Toe Valentine“ a „Minesweeper Valentine“. Cena za stažení jedné JAVA hry se pohybuje v rozmezí od 4,90 do 29,90 Kč. Po stáhnutí hry pomocí Eurotel WAPu do mobilního telefonu je možno ji hrát bez dalších poplatků.

 (Zdroj: tisková zpráva společnosti Eurotel)

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená