FinExpert.e15.cz

Eurotel přináší neomezený mobilní přístup k internetu za 1000 Kč měsíčně

Při vyřizování e-mailů nebo při práci na internetu mohou zákazníci ušetřit až 75 %. 

 

Od 1. dubna mohou zákazníci společnosti Eurotel Praha využít nového programu mobilních datových služeb a slev „Data Nonstop“. Za fixní měsíční paušál mohou smluvní zákazníci společnosti Eurotel získat neomezený GPRS přístup k internetu. Navíc, jak zákazníci předplacené služby Go, tak i stálí smluvní zákazníci, kteří tak mohou ušetřit až 75 procent, získají výrazně snížené sazby u všech existujících datových připojení.

 

„Datové využití poroste tak, jak budou operátoři přicházet s komplexním řešením pro své zákazníky. Naši partneři nám poskytli technologii, služby i obsah, nyní jsme se soustředili na výhodnější ceny,“ vysvětluje Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu. „Tento rok se na trhu objeví řada telefonů s grafickým uživatelským menu, která by měla být jedním z posledních kroků k zpřístupnění datových služeb našim zákazníkům. Tyto sady předem nastavíme pro datové použití a usnadníme přístup k obsahu prostřednictvím našeho mobilního mediálního internetového portálu,“ dodává Macri.

 

Díky HSCSD a GPRS technologiím je přístup k datovým službám v síti Eurotel stejně rychlý jako běžný přístup přes pevnou telefonní linku. Eurotel svým zákazníkům nabízí informace i zábavu od několika desítek partnerů, jako např. světoznámých obchodních značek Sony Music, Warner Bros, Reuters, NHL nebo Playboy. Většina partnerů jsou však nejsilnější české obchodní značky, jako např. Česká televize, TV Nova, ČTK, Bonton Film, Český národní hokejový tým, vydavatelství Mafra, Ekonomia, Ringier nebo Právo.  

 

V předešlých letech Eurotel představil řadu nových služeb, jako např. SMS Chat, GSM Infotext, GSM Banking, multimediální zprávy, video zprávy, přístup k internetu a elektronické poště. Díky nim se mobilní telefon stal něčím víc, než jen přístrojem pro telefonování a zasílání textových zpráv. Tento rok společnost Eurotel spolupracuje s různými výrobci, včetně Sony/Ericsson, Nokia, Samsung a Siemens. Uvede tak na trh nové telefony s grafickým uživatelským rozhraním, usnadňujícím používání datových služeb.

 

Eurotel zavádí pro mobilní datové přenosy prostřednictvím HSCSD Fast slevu ve výši 68 procent, tedy snížení z 6,50 Kč na 2,10 Kč za minutu. Uživatelé Go nyní zároveň budou moci využívat GPRS Instant – připojení dříve dostupné pouze pro předplacené služby WAP. To jim umožní přístup na internet za nízkou sazbu pouhých 0,03 Kč za přenesený 1kB. Zlevněné sazby platí pro všechny zákazníky předplacené služby do 30. června 2003 a to jak během špičky, tak i mimo ní.

 

Eurotel rozšiřuje své slevy na večerní datové připojení u smluvních zákazníků. Do 30. června 2003 zákazníci využívající Eurotel HSCSD Instant zaplatí pouhých 0,50 Kč za minutu, což je snížení o 75 procent z běžné ceny. Zákazníci, kteří používají Eurotel GPRS Instant zaplatí jen 0,01 za 1kB – tedy o 67 procent méně. Nabídka platí pro nové i současné zákazníky Eurotel a vztahuje se na všechny datové tarify, kromě služby WAP. Sleva mimo špičku platí pro časové rozmezí mezi 20:00 a 08:00 od pondělí do pátku. Nevztahuje na víkendy a svátky.

 

Eurotel rovněž na tři měsíce snižuje ceny o 50 procent u tarifu SMS Data Plus. Tento krok je zejména výhodný pro firemní zákazníky, kteří odesílají velký objem SMS zpráv a využívají datové přenosy přes GPRS.

 

Eurotel je jediným českým mobilním operátorem, který svým zákazníkům nabízí výběr mezi GPRS a HSCSD.

 

Příloha: Přehled zlevněných mobilních datových tarifů společnosti Eurotel.

 

Eurotel Praha, spol. s r.o. je největším poskytovatelem bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice. V lednu 2003 společnost překročila počet 3,89 miliónu zákazníků. GSM (900/1800 MHz) a T!P (450 MHz) sítě Eurotel pokrývají 99 procent více než 10 miliónů obyvatel České republiky.

 

Kromě stálých zákazníků se zpětně hrazenými tarify Eurotel nabízí předplacené karty pod značkou Go a kompletní sortiment i obsah multimediálních služeb, včetně videa, MMS, hlasových služeb, WAP a SMS. Eurotel je jediným mobilním operátorem v České republice, který nabízí dvě nejvyspělejší technologie mobilního (bezdrátového) datového přenosu. General Packet Radio Service (GPRS) a High-Speed Circuit-Switched Data (HSCSD) jsou dostupné smluvním zákazníkům i zákazníkům předplacené služby. Vysoce kvalitní služby společnosti Eurotel zahrnují technologii SuperSound, která zajišťuje čistá hlasová spojení a 274 roamingových partnerů ve 127 zemích po celém světě.

 

(Zdroj: tisková zpráva společnosti Eurotel)

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená