FinExpert.e15.cz

Equa bank prodlužuje možnost využít sníženou sazbu u hypoték do konce května

Praha 2. května 2013

Až do konce května prodlužuje Equa bank nabídku snížené úrokové sazby o 0,3 % pro všechny své hypotéky. Každý, kdo u Equa bank do 31. května požádá o jakýkoliv typ hypotečního úvěru a do konce června podepíše smlouvu, získá úrokovou sazbu s 0,3% slevou. Equa bank navíc od 15. dubna 2013 zrušila poplatky za správu hypotečního úvěru. U refinancování hypoték pak do odvolání provádí odhad ceny nemovitosti zdarma.

Tato nabídka činí z hypoték Equa bank jedny z nejvýhodnějších na trhu – nabízí pevné zvýhodněné úrokové sazby na refinancování hypoték s úrokem od 2,59 % p.a., účelové hypotéky od 2,69 % p.a., neúčelové hypotéky s pevnou úrokovou sazbou od 4,69 % p.a. Splatnost hypotéky u Equa bank je 5 – 35 let, úrokovou sazbu lze zafixovat na 1, 3 nebo 5 let.

„Akční nabídku prodlužujeme pro velký zájem do konce května. Zájemci tak budou mít dostatek času naši výhodnou sazbu zvážit a následně využít,“ říká Ondřej Hák, ředitel úvěrových produktů Equa bank. „Zájemci o nižší úrokovou sazbu si musí do konce května zažádat o hypotéku, ale samotný úvěr mohou čerpat kdykoliv během následujících šesti měsíců. To znamená, že pokud někomu končí fixace sazby například v září, může si o výhodnou sazbu zažádat již nyní a původní úvěr splatit až v termínu změny fixace,“ vysvětluje Ondřej Hák.

O refinancování hypotéky uvažují v současné době tři ze čtyř Čechů a nižší sazby tak přinášejí možnost, jak ulevit rodinnému rozpočtu. Akční nabídka Equa bank může přinést výraznou úsporu. Pokud má například klient hypotéku ve výši 1 700 000 na 20 let, se slevou 0,3 % za rok ušetří 5100 Kč, během 5letého fixu pak 25 500 korun.

Sleva 0,3 % se týká všech hypoték, které má Equa bank ve své produktové nabídce, včetně neúčelové hypotéky, hypotéky PRO (pro podnikatele), i hypotéky BEZ (bez dokládání příjmu) a FIT (které zohledňují i méně významné záznamy v registrech).

Zrušení poplatku za správu hypotečního účtu přináší Equa bank klientům další úsporu. Poplatek ve výši 150 korun měsíčně zahrnoval tyto služby a výhody: 4 čerpání úvěru zdarma, výpis z úvěrového účtu 1 x ročně, potvrzení o zaplacených úrocích 1 x ročně, telefonní klientský servis, potvrzení o provedení čerpání, potvrzení o dočerpání úvěru, vedení běžného účtu zdarma a možnost mimořádné splátky až 20% zůstatku úvěru 1 x ročně. Nyní jsou všechny tyto služby poskytovány zdarma a to pro všechny hypoteční úvěry čerpané od 15. 4. 2013 a pro úvěry se změnou fixace po tomto datu.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená