FinExpert.e15.cz

Equa bank představuje 11 novinek

Equa bank slaví v září dvouleté působení na českém trhu.
Equa bank představuje 11 novinek

Equa bank slaví v září dvouleté působení na českém trhu. Při této příležitosti připravila řadu novinek ve všech oblastech od běžného účtu a platebních karet, přes spotřebitelské úvěry, hypotéky, nová prodejní místa, až po novinky pro segment živnostníků, malých a středních podniků. V současnosti má banka přes 50 000 klientů jak retailových, tak i malých a středních firem.

Bezkontaktní karta, bonusový program, podpora neziskové organizace

Equa bank nově uvádí na trh bezkontaktní platební kartu s rozsáhlým slevovým programem CARTE. Bezkontaktní kartu lze použít na více než 32 milionech obchodních míst na světě a výběry s ní jsou z kteréhokoliv bankomatu v ČR zcela zdarma. Při platbách do 500 korun není potřeba zadávat PIN, výrazně se tak zkrátí doba placení oproti použití klasické platební karty nebo hotovosti

K platební kartě je nově navázán jeden z nejrozsáhlejších bonusových programů v ČR – CARTE (www.carte.cz). Díky tomuto programu mohou klienti získat až 30% slevy u více než 3500 obchodníků po celé ČR. Slevy lze získat napříč téměř všemi obory, od slevy 0,4 Kč/L na pohonné hmoty u Agipu, až po slevy v síti parfumerií Fann nebo slevy na cestovní zájezdy atd.

Pokud se stávající klienti rozhodnou vyměnit svoji současnou kartu za novou, bezkontaktní a s bonusovým programem, přispěje Equa bank na neziskový projekt.

Nová generace mobilního bankovnictví

Equa bank nově nabízí také inovované mobilní bankovnictví, které umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání účtů. Nově nabízí řadu funkcionalit, které standardně nejsou součástí mobilního bankovnictví, ale pouze internetbankingu, například kompletní správa platebních karet, transakční historie nebo lokátor poboček či bankomatů. Díky tomu se tak nové mobilní bankovnictví Equa bank stává plnohodnotnou alternativou pro internetbanking.

Narozeninová nabídka spořicího účtu EXTRA

Na oslavu 2. narozenin připravila Equa bank nabídku spořicího účtu EXTRA s roční úrokovou sazbou 1,8 %, což je v současnosti nejvyšší sazba bankovních spořicích účtů. Úrok se přitom skládá z garantovaného výnosu 1,2 % p.a. a z EXTRA bonusu ve výši 0,6 % p.a. Spořicí účet lze otevřít spolu s běžným účtem od Equa bank a klienti tak mohou využívat veškeré výhody běžného účtu, jako jsou bezplatné výběry ze všech bankomatů po celé ČR, mobilní a internetové bankovnictví, bezkontaktní platební kartu s bonusovým programem, příchozí a odchozí platby, vklad v hotovosti na pobočkách české pošty, atd.

Nový spotřebitelský úvěr

Od září nabízí Equa bank spotřebitelský úvěr, tzv. Minutovou půjčku, jejíž schválení je on-line a do jedné minuty. Půjčku lze získat zcela bez poplatků na cokoliv a zájemce nemusí vůbec navštívit pobočku, vše lze vyřídit z domova prostřednictvím internetu či Klientského centra. Půjčku lze získat od 30 000 Kč až do 600 000 Kč bez ručitele, délka splácení je až sedm let. Úroková sazba začíná od 7,9 % p.a. a je neměnná po celou dobu splácení.

Narozeninová nabídka hypotečních úvěrů

Od 17. září startuje Equa bank akční nabídku hypotečních úvěrů. Po dva měsíce lze získat hypotéky bez poplatku za poskytnutí a s velmi nízkou úrokovou sazbou. Úrokové sazby se splatností na 3 a 5 let  lze nyní získat od 2,59 % p.a.

Rozšíření obchodní sítě a zázemí pro děti

Equa bank také výrazně rozšiřuje počet svých obchodních míst. Jako alternativní prodejní kanál nyní využívá nyní 15 nových Equa kiosků umístěných především ve velkých obchodních centrech po celé ČR. Klienti si zde mohou uzavřít RePůjčku a běžný nebo spořicí účet. Pro klienty s malými dětmi vybudovala Equa bank nové dětské koutky. V současnosti jsou na čtyřech pobočkách – v Mladé Boleslavi, Brnu, Hradci Králové a Ostravě.

Nové firemní bankovnictví

Equa bank k oslavě dvou let na trhu přichystala i pro podnikatele pár novinek, které plánuje postupně rozvíjet do konce letošního roku. Firmám a živnostníkům nyní v rámci své distribuční sítě nabízí nově služby a produkty po celé ČR, spustí pro ně také nové internetové bankovnictví, plnohodnotný běžný účet s platební kartou, cizoměnové účty a termínované vklady. 

Nový slogan a nová reklamní kampaň

Do třetího roku na trhu vstupuje Equa bank s novým reklamním sloganem – Equa bank, více než čekáte... Nový slogan se poprvé objeví také v nové reklamní kampani, která vyzývá občany k tomu, aby si vyzkoušeli novou banku a zjistili, že mohou být příjemně překvapeni.

Zdroj: Equa bank

Další článek


 

celkem 40 komentářů

Nejnovější komentáře

Mne se to stalo dneska v Pekingu take. A byl to zrov...
aTan
8. 12. 2013, 13:48
Jedině Homikem :-D
Buzna Dan
30. 10. 2013, 11:48
Vzhledem k půjčce - já osobně jsem hledal na interne...
Rosťa
30. 9. 2013, 18:01
když se to vyplatí i obchodníkovi (marže v desítkách...
-
22. 9. 2013, 08:22
Nevíte o čem mluvíte. Equa má jedinou podmínku a to ...
Abracas
19. 9. 2013, 17:09

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená