FinExpert.e15.cz

ENVIRO 2006: Svět profesionálních informací jako na dlani

Společnost CERT Kladno pořádá již šestý ročník konference o systémech managementu v oblasti životního prostředí ENVIRO 2006, která se díky svému záběru a odborné úrovni zařadila na vrchol akcí podobného zaměření.

Konference ENVIRO proběhne ve dnech 20. - 21. dubna 2006 v Kladně v KOKOSu a v Kongresovém centru hotelu Kladno. Odborné setkání se koná pod záštitou ministra životního prostředí, prezidenta Hospodářské komory, hejtmana Středočeského kraje a primátora Statutárního města Kladna. „Cílem konference je poskytnout informace předních odborníků z oblasti ochrany životního prostředí, systému managementu (enviromentu, jakosti, ekonomiky, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci) a jejich integrace. Zároveň budeme diskutovat trendy ve zmiňovaných oblastech,“ říká Pavel Charvát, jednatel CERT Kladno.

Nedílnou součást dvoudenní akce představuje konference Poradenství 2006, která si klade za úkol předat aktuální poznatky o vývoji poradenství v tuzemsku i ve světě. Dalším záměrem je informovat o účinné podpoře profesionalizace poradenství formou mezinárodní certifikace CMC. „V neposlední řadě bychom chtěli představit poradenství jako metodu zkvalitňování všeobecných praktik v podnikatelském i veřejném sektoru a především jako profesi, která chce dosáhnout vysoké kvality u poskytovaných služeb při zachování etických principů,“ dodává Pavel Charvát. Nad touto částí programu převzali záštitu předseda vlády ČR a profesní organizace ICMCI, FEACO a Asociace pro poradenství.

O reputaci události ENVIRO 2006 hovoří sama o sobě jména několika přednášejících: Libor Ambrozek (ministr životního prostředí), Robert Szurman (předseda Rady ČR pro jakost), Petr Bendl (hejtman Středočeského kraje), Peter Sorensen (předseda ICMCI) nebo Friedrich Bock (předseda Rakouské hospodářské komory –WKO).

Motto konference: „Integrované systémy řízení – cesta k minimalizaci rizik v podnikání“. Podrobný program přednášek naleznete na www.cert.cz.

Další informace získáte:

ENVIRO:

František Saifrt, Jiří Krátký
CERT Kladno
Tel.: 312 645 007, 312 645 512, 312 645 058
Fax: 312 662 045; E-mail: cert@cert.cz

PORADENSTVÍ:

Jan Zavřel, Hana Nováková
Asociace pro poradenství v podnikání
Tel.: 220 879 043; E-mail: asocpor@asocpor.cz

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená