FinExpert.e15.cz

eBanka otevřela pro své klienty již 144. obchodní místo

Praha 7. 10. 2003 – Od prvních říjnových dnů otevřela eBanka své již 144. obchodní místo v České republice. Nové Klientské centrum se nachází v Mladé Boleslavi, na třídě Václava Klementa 1394/II. Jeho otevírací doba je od 8.00 do 18.00 v pondělí až pátek.

Stanislav Staněk, ředitel Klientského centra v Mladé Boleslavi  ke svým cílům v eBance dodal: „Považuji Mladou Boleslav a její okolí za místo se zajímavým obchodním potenciálem. Cílem našeho Klientského centra eBanky je být  místní významnou bankou, o které se bude na mezi klienty  vědět a kterou si budou navzájem sami doporučovat. Toho chceme dosáhnout velmi profesionálním, partnerským přístupem při řešení peněžních potřeb našich klientů.“

V letošním roce eBanka rozšířila svou síť o 112 nových obchodních míst! A v nejbližší době budou otevřena další, například v Sokolovské ulici v Praze 9 a v ulici Bedřicha Smetany v Plzni.

Současnou obchodní síť eBanky tvoří:
110 eBanka pokladen ve vybraných obchodních místech České pojišťovny. eBanka pokladny pokrývají nejdůležitější potřebu klientů, kterou je práce s hotovostí. Klienti v nich mohou kromě hotovostních operací provádět i operace směnárenské.
25 Klientských center pro především retailovou klientelu
9 Klientských center pro privátní a podnikovou klientelu – specializace na poskytování služeb především pro movité klienty, podnikatele a firmy

*******************

eBanka je univerzální banka, která nabízí ucelené portfolio produktů a služeb pro podnikatele, malé a střední podniky i pro fyzické osoby ve svých 144 obchodních místech.

Je členem finanční skupiny České pojišťovny (přes 99,7 % akcií drží v eBance skupina České pojišťovny), nejsilnější finanční skupiny u nás. Česká pojišťovna má mezinárodní rating agentury Standard & Poor’s označovaný jako  BBB minus (BBB-), v tzv. investičním stupni. Konsolidovaný zisk finanční skupiny České pojišťovny za poslední tři roky  (2000-2002) byl více než 12,5 mld. Kč  a počet klientů je vyšší než 5 milionů.

Celkový počet klientů eBanky přesáhl 355 tisíc. Více než 82 tisíc klientů využívá Firemní a Osobní účty eBanky a z toho přes 50 tisíc klientů využívá i službu GSM Banking. 106 tisíc klientů je majiteli produktů v rámci programu ČP Finance a přes 166 tisíc klientů vlastní úvěrovou YES kartu.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená