FinExpert.e15.cz

EBANKA: Dvojí prvenství v soutěži Banka roku 2005

eBanka si z letošního ročníku uznávané soutěže MasterCard Banka roku 2005 odnesla dvě prvenství. Odbornou porotou byla vyhlášena Nejdynamičtější bankou roku 2005, další prvenství si odnesla            v kategorii Účet roku 2005. eBanka tak letos získala dvě z celkových pěti bankovních ocenění.

Titul Nejdynamičtější banka roku 2005 přisoudila odborná porota soutěže eBance, která vykazuje mimořádnou dynamiku v klíčových ukazatelích. eBanka představuje špičku v rozsahu i bezpečnosti přímého bankovnictví, kterým se výrazně odlišuje od konkurence. Rovněž její produkty, služby i přístup ke klientům jsou podle odborné poroty nad obvyklým standardem.

Osobní účet eBanky byl vyhlášen Účtem roku 2005. Nabízí nejlepší přímé bankovnictví v ČR jak z hlediska rozsahu, tak bezpečnosti služeb. Jako jediný na trhu nabízí Osobní účet možnost pracovat až s deseti měnami najednou. Letošní novinkou je instantní půjčka, která klientovi umožňuje čerpat úvěr do hodiny, bez návštěvy pobočky, jediného papíru či telefonátu. Stejně tak Osobní účet klientovi umožňuje investovat do podílových fondů z pohodlí domova. Klient, který eBanku má jako hlavní banku, neplatí žádné paušální poplatky, platí jen za využité služby a má výběr ze všech bankomatů všech bank za 6,90.

Soutěž, která si klade za cíl ocenit nejlepší bankovní instituce, služby a produkty na českém trhu, každoročně pořádá analyticko-poradenská společnost Fincentrum.

Jak při slavnostním vyhlášení výsledků zdůraznil zakladatel soutěže Petr Stuchlík a předseda jejího organizačního výboru, nepsaným absolutním vítězem letošního ročníku se stala finanční skupina PPF/České pojišťovny: dvě z celkových pěti bankovních ocenění si odnesla eBanka, prvenství v příslušných kategoriích patří také České pojišťovně a Penzijnímu fondu České pojišťovny.

eBanka je univerzální banka pro movité fyzické osoby a malé a střední firmy. Svým klientům nabízí ucelené portfolio finančních produktů a služeb s důrazem na využívání přímého bankovnictví.

eBanka je součástí finanční skupiny České pojišťovny, nejsilnější české finanční skupiny. Česká pojišťovna drží 99,9 % akcií eBanky. Celkový počet klientů eBanky již přesáhl 470 tisíc. Téměř 114 tisíc klientů využívá Firemní a Osobní účty eBanky; 177 tisíc klientů je majiteli produktů v rámci programu ČP Finance a přes 183 tisíc klientů aktivně využívá stříbrnou úvěrovou kartu HomeCredit.

eBanka je držitelkou ocenění Nejdynamičtější banka roku 2005 a Účet roku 2005 2004

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená