FinExpert.e15.cz

EB: Zlatá koruna 2006 je hattrick pro eBanku

Z letošního ročníku soutěže o nejlepší bankovní produkty na českém trhu Zlatá koruna si eBanka odnesla hned tři první ceny: za Přímé bankovnictví, za Osobní účet a za Zamykání platební karty.

Soutěž o nejlepší finanční produkty roku Zlatá koruna se letos konala již počtvrté. Každoročně hodnotí Finanční akademie, kterou tvoří stovka nejvýznamnějších finančních expertů a ekonomických publicistů, produkty finančního trhu určené retailovým zákazníkům a malým a středním podnikům.

Obdobně jako v minulých ročnících soutěže také letos eBanka se svými produkty a službami v silné konkurenci velmi dobře obstála. Ze soutěže Zlatá koruna 2006 si odnáší hned tři „zlaté“ ceny:

Zlatá koruna 2006 za Osobní účet

Všechny transakce na Osobním účtu probíhají v reálném čase, což klientovi umožňuje každodenní detailní přehled o všech příchozích i odchozích transakcích. Osobní účet eBanky je jediný účet, který umožňuje získat úvěr bez návštěvy pobočky, bez jediného papíru, prostřednictvím internetu. Je dostupný 24 hodin denně z jakéhokoliv místa. Účet je inteligentní, tzn. po nastavení parametrů klientem účet realizuje řadu operací samostatně.

Zlatá koruna 2006 za Přímé bankovnictví

Přímé bankovnictví eBanky nabízí na trhu největší rozsah služeb a je uznávané i z hlediska zabezpečení. Veškeré transakce probíhají on-line, což znamená, že klient jejich zaúčtování vidí na svém účtu ihned, v řádu minut. Má tak lepší kontrolu nad svými financemi, nad všemi provedenými transakcemi i nad disponibilními finančními prostředky. Novinkou je ojedinělá služba uvedená na trh v loňském roce, umožňující klientům získat úvěr bez návštěvy pobočky. eBanka je prakticky jediná banka na trhu, jejíž všichni klienti některý z kanálů přímého bankovnictví využívají.

Zlatá koruna 2006 za Zamykání platební karty

Služba zamykání platební karty je použitelná pro všechny typy karet vydávaných eBankou. Jedná se o naprosto ojedinělý bezpečnostní prvek nejen v ČR, ale i v celosvětovém měřítku. Zamknutá platební karta je v případě krádeže, ztráty či okopírování magnetického proužku pro neoprávněnou osobu zcela nepoužitelná. Tuto službu si klient eBanky může sám kdykoliv aktivovat na svém účtu.

Čtvrtý ročník soutěže finančních produktů Zlatá koruna 2006 byl úspěšný nejen pro eBanku, ale i pro celou finanční skupinu České pojišťovny, jejíž je eBanka součástí. Kromě zmíněných tří Zlatých korun pro eBanku získalo ještě titul Nejoblíbenější finanční produkt roku 2006 životní pojištění České pojišťovny DYNAMIK v hlasování veřejnosti a první místo v kategorii Podnikatelského pojištění další produkt České pojišťovny - pojištění přerušení provozu. Penzijní fond České pojišťovny, největší fond v České republice, v soutěži Zlatá koruna zabodoval poprvé, když získal 3. místo v kategorii penzijních fondů.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená