FinExpert.e15.cz

easyJet: Představuje přednostní nástup na palubu Plus

Letíte s easyJet? Nyní si můžete nejen vybrat, kde chcet sedět v letadle, ale můžete si i nechat přednostně odbavit svá zavazadla a vyhnout se čekání!

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, vylepšila svou dosavadní službu Přednostního nástupu na palubu a od 12. prosince 2007 nabízí službu Přednostní nástup na palubu Plus. Tato nobá služba kombinuje možnost přednostního nástupu na palubu s nadstandardními podmínkami odbavení. 

Přednostní nástup na palubu byl zaveden před rokem a stal se velice oblíbenou a vyhledávanou službou, protože umožňuje cestujícím připlatit si za vstup do letadla mezi prvními. Navíc ti, co mají jen příruční zavazadlo se mohou odbavit přes internet v pohodlí domova a pak neztrácet čas na letišti a přednostně nastoupit do letadla. Na přání zákazníků easyJet nyní obohatil svou stávající službu Přednostního nástupu o nadstandardní odbavení zavazadel pro ty, co mají větší zavazadla. Cestujícím se tak díky nové službě Přednostní nástup Plus dostane nebývale rychlé možností odbavení, a to na celé řadě letišť po celé Evropě. 

Službu Přednostního nástupu na palubu Plus si lze zamluvit online v rámci běžné rezervace letenky, potvrzení pak zákazník obdrží emailem. Na letišti pak se cestující dostaví ke speciální přepážce ´Speedy Boarding Plus´ určené k přednostnímu odbavení, kde bude zařazen do zvláštní nástupní skupiny a obdrží palubní vstupenku. Cestující se pak musí dostavit do nástupního prostoru 25 minut před odletem a do letadla nastoupí jako první, před všemi ostatními pasažéry (kromě lidí na vozíčku). 

Služba Předností nástup na palubu Plus je dostupná pro prvních třicet zájemců a dlouhé váhaní se tedy nevyplatí. Poplatek za tuto službu závisí ná délce letu a příslušném letišti a pohybuje se od 5,50 do 9 GBP (cca 202 – 331 Kč). 

Andy Harrison, generální ředitel easyJet, uvedl:
“Služba Přednostního nástupu na palubu Plus je nejnovější inovací společnosti easyJet, která tak svým zákazníkům nabízí větší výběr služeb a flexibilitu. Tato nová služba staví na úspěchu Přednostního nástupu na palubu tím, že cestujícím umožňuje nastoupit do letadla jako první a vybrat si místo k sezení, a navíc jim nyní poskytuje i speciální odbavovací překážku.” 

Služba Přednostní nástup na palubu Plus je jen z celé řady inovací, kterými se easyJet snaží maximálně přizpůsobit požadavkům svých zákazníků.

Mezi ty další patří:

  • online odbavení (check-in)
  • možnost odletět dřívějším letem, a to zdarma, pokud jsou volná místa
  • změna jmen cestujících, datumů, času odletů nebo destinace za poplatek
  • přístup do salonků na letišti 

Standardní služba Přednostního nástupu na palubu bude nadále dostupná na letištích, kde služba Plus ještě není zavedená. Přednostní nástup na palubu Plus bude postupně umožněn na většině letišť v roce 2008.  

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená