FinExpert.e15.cz

Druhý pilíř důchodové reformy – dobrá nebo špatná investice?


Pavel Rudolf  |  01. 03. 2013 17:47

Vcelku pravdivý článek. Souhlasím s tím, že by člověk neměl do druhého pilíře investovat a vícekrát jsem o tom psal na svém blogu. Co mi ovšem nejde do hlavy je to, proč bych měl dávat investiční peníze do životního pojištění, protože mi je požerou náklady pojišťovny a proč do stavebního spoření, které hyne na úbytě. A už vůbec nevím, proč bych měl dávat peníze do penzijního připojištění, které mnohdy nevydělá ani na inflaci. Jediná alternativa jsou otevřené podílové fondy (OPF) světových správců a pokud už hypotéku potřebujete, spojte ji s investicí do OPF, abyste na ní vydělali a neprodělávali na ní jako všichni. Nevíte jak? Pošlete mi mail a uvidíte. A není to žádná novinka. Funguje to už řadu let, jen o tom tady nikdo neví.

 | 
hannyCZ  |  03. 03. 2013 11:34

Nyní máte příležitost být u zrodu nové technologické služby, která doslova pohne světem.

Díky mobilní technologii změní způsob, jakým se lidi dopravují z místa na místo, a vygeneruje miliony transakcí, ze kterých můžete profitovat.

Jedná se o koncept "komunitního podnikání", kde my máme nápad a produkt a ti, kdo nám jej pomohou rozšířit po celém světe, z toho mohou profitovat.

Do teď jsme tento inovativní koncept drželi v tajnosti, protože nikdo zatím nevyužil sílu komunitního podnikání pro šíření mobilních aplikací!

Registrujte se a získejte více informací dříve než ostatní.

http://www.joinsomethingnew.com/cs/hannyCZ...

 | 
:-))  |  06. 03. 2013 01:27

I Ty kecko

Stačí si přečíst jeden odstavec z uvedených stránek a vše je naprosto jasné.

"Disclaimer: Na výsledky získané pomocí této kalkulačky nelze jakkoliv spoléhat při činění (anebo neučinění) jakéhokoliv rozhodnutí v jakémkoliv případě a/nebo za jakýchkoliv okolností. Provozovatel kalkulačky nenese jakoukoliv odpovědnost za správnost výsledků získaných z kalkulačky a ani jejich použití pro jakýkoliv účel. Vyhrazujeme si právo kdykoliv bez udání důvodu ukončit naše obchodní a/nebo jiné aktivity, popřípadě je jakkoliv změnit, a to i způsoby, které zcela a jakokoliv změní výsledky vypočítané touto kalkulačkou. Neneseme žádnou odpovědnost za jakoukoliv ztrátu vzniklou v důsledku spoléhání se na jakoukoliv informaci v této kalkulačce."

 | 
kulivok  |  19. 04. 2013 13:41

Koukám, další letadlo........... S radostí tuto "příležitost" nevyužiju

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená