FinExpert.e15.cz

Dluhy bez úroku

GE Capital Multiservis nabízí úvěr bez navýšení pro klienty, kteří zaplatí do tří měsíců.

Společnost GE Capital Multiservis připravila pro klienty novou variantu nákupu na splátky. Pokud klient splatí celkovou částku vydanou za nákup zboží do tří měsíců od data uzavření smlouvy, nebude mu účtováno žádné navýšení ani poplatky za zřízení úvěru nebo vedení účtu. Pro nákupy do 18 000 Kč není zároveň nutné, aby klienti předkládali potvrzení o svém příjmu.

Uvedená akční nabídka společnosti GE Capital Multiservis spočívá ve dvou možných variantách, které může klient při nákupu na splátky využít. Pokud si klient zvolí první variantu, nakoupí zboží na splátky a splácet začne až po třech měsících od data nákupu. Pokud tedy klient uzavře smlouvu 5. srpna 2003, může začít splácet až 5. listopadu 2003. Splácení přitom probíhá standardním způsobem.

Pokud však klient aktuálně nedisponuje celkovou částkou potřebnou k nákupu vybraného zboží, ale ví, že do tří měsíců bude mít dostatek finanční hotovosti, může využít druhou variantu. Zboží nakoupí na splátky standardním způsobem a pokud pořizovací cenu zboží zaplatí do tří měsíců od data uzavření smlouvy, nebude mu GE Capital Multiservis účtovat žádné navýšení ani poplatky za zřízení úvěru nebo vedení účtu.

„Věřím, že zákazníci naši novou nabídku využijí. Začíná totiž doba dovolených a platba dovolené často patří k větším položkám, které mohou citelně zatížit rodinný rozpočet ... Tříměsíční odklad splátek tedy jistě přivítají,“ uvedl ředitel a předseda představenstva společnosti GE Capital Multiservis Jiří Pathy.

Klient může žádat o úvěr ve výši 3–25 tis. Kč. Přímá platba je 10 % ceny zboží, měsíční splátka bude spočítána zákazníkovi na místě podle výše úvěru a zvolené délky splácení (v rozmezí od 4 do 18 měsíců). Při žádosti o úvěr musí být klientovi více než 18 let, musí mít české občanství, trvalý zdroj příjmu a telefon do zaměstnání (důchodci mohou nahradit telefonem domů).

Při žádosti o úvěr musí klient předložit následující doklady a náležitosti: platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti – řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, doklad o příjmu (pouze v případě, že výše úvěru je vyšší než 18 000 Kč), doklad pro ověření adresy, pevnou telefonní linku do zaměstnání, důchodci linku domů.

Příklad nákupu na splátky: Cena zboží 9 990 Kč, přímá platba 10 % z ceny zboží 990 Kč, měsíční splátka 10,43 % z výše úvěru 938 Kč, délka splácení 12 měsíců, datum uzavření smlouvy 5. 8. 2003, první měsíční splátka 5. 11. 2003.

Zdroj: TZ GE Capital Multiservis

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená