FinExpert.e15.cz

Dluhopisy zdarma

Akce Fond měsíce: ING Euro v červnu bez vstupních poplatků.

Akce Fond měsíce umožňuje investovat do vybraného podílového fondu z nabídky ING bez vstupních poplatků. V měsíci červnu tak mohou investoři vstoupit bez vstupních poplatků do podílového fondu ING Euro.

Cílem tohoto fondu je dosahovat dlouhodobého kapitálového výnosu v eurech investováním do diverzifikovaného portfolia pevně úročených cenných papírů vedených v eurech.

Fond převážně investuje do dlouhodobých a střednědobých dluhopisů vydávaných hlavně vládami, mezinárodními společnostmi a jinými vysoce kvalitními emitenty zemí Evropské měnové unie. Průměrná doba do splatnosti se standardně pohybuje okolo pěti let.

Výkonnost fondu ING Euro za uplynulých 12 měsíců k 31. 5. byla zajímavých 11,43 %.

Akce Fond měsíce se již zabydlela na českém trhu podílových fondů. Důkazem toho je, že množství investic do fondu vybraného jako fond měsíce se vždy razantně zvýšilo. Například objem finančních prostředků, které klienti investovali do fondu měsíce května (ING Český fond peněžního trhu), se zvýšil o plných 70 % oproti předchozímu měsíci.

Název fondu, který je vyhlášen fondem měsíce, je oznámen vždy nejpozději předposlední den předcházejícího měsíce na internetových stránkách ING – www.ing.cz. Fondem měsíce se může stát kterýkoli fond z nabídky ING Fondů.

Holandská finanční skupina ING nabízí v České republice klientům podílové fondy denominované v českých korunách i v cizích měnách. Tyto fondy jsou distribuovány prostřednictvím finančních poradců ING, vybraných sítí makléřských společností a klientských center ING Oranžový dům.

Výhodou ING Fondů je kromě zázemí ING, jedné z největších finančních skupin světa, také nízká minimální investice. Ta činí u podílových fondů vedených v českých korunách 3000 Kč a u fondů denominovaných v cizích měnách v přepočtu přibližně 9 tisíc Kč. Podílové fondy ING jsou registrovány v Lucembursku, což jim umožňuje dosahovat vyššího možného zhodnocení díky příznivějším daňovým podmínkám. O kvalitě ING Fondů svědčí také vysoké ratingové hodnocení, které obdržely od Standard & Poor’s.

Zdroj: TZ ING

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená