FinExpert.e15.cz

Diskuze s Komerční bankou: inovátor bankovních produktů

Monika Truchlíková je vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky, Mojmír Prokop je vedoucí přímého bankovnictví Komerční banky.

Komerční banka v těchto dnech představila celou řadu nových produktů a služeb především v oblasti hypotečních úvěrů, internetového bankovnictví a platebních karet. Jako první banka nabízí skutečně flexibilní hypotéku s možností opakovaného přerušení  splácení  nebo změny výše měsíčních splátek.

Internetové bankovnictví umožňuje nově dobíjet kredit předplacených karet všech mobilních operátorů a umožňuje elektronické výpisy, které mohou plně nahradit papírové. Zdarma lze nyní zadávat, měnit nebo rušit  povolení inkasa, včetně inkasa SIPO. 

Atraktivní novinkou je možnost vytvořit si platební kartu s vlastním designem – na přední stranu platební karty je možné prostřednictvím internetového portálu umístit svou vlastní fotografii, fotografii svých blízkých, fotografii oblíbeného místa nebo třeba svého zvířecího miláčka. Společně s připravovanou možností změny PIN na platebních kartách Komerční banky představují tyto novinky unikátní možnost nastavit si parametry platební karty co nejvíce podle vlastních představ

Témata diskuze: internetové bankovnictví, platební karty a hypotéky Komerční banky.

Klepněte pro větší obrázekNa otázky o platebních kartách a hypotékách odpovídala Monika Truchlíková. Je absolventkou fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. V Komerční bance působí od roku 2002, v současné době na pozici vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví. Je odpovědná za segmentové řízení a produktovou nabídku pro občany a podnikatele. Ve volném čase aktivně odpočívá, sportuje, má ráda cestování, divadlo a film.

 

 

Klepněte pro větší obrázekNa otázky o internetovém bankovnictví odpovídal Mojmír Prokop. Ten je absolventem ČVUT v Praze. Do Komerční banky nastoupil v roce 1991, nejprve jako IT specialista na pobočce Jablonec nad Nisou, posléze se stal ředitelem telefonního centra v Liberci. Nyní působí na pozici vedoucího pro přímé bankovnictví. Svůj volný čas tráví  především s rodinou, rád jezdí na kole, lyžuje a hraje volejbal.

 

 

Diskuze probíhala od pondělí 14. května 2007 do pondělí 21. května 2007 včetně a je ukončena. Zodpovězeny budou všechny otázky, které v termínu diskuze byly řádně zadány (kromě duplicitních).

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená