FinExpert.e15.cz

DISCOVERY NETWORKS CENTRAL EUROPE: roušiřuje svou působnost

Discovery Networks Central Europe, dceřiná společnost nejvýznamnějšího světového výrobce dokumentárních filmů Discovery Communications, jehož pořady sleduje 1,5 miliardy předplatitelů ve více než 170 zemích svět, dnes zveřejnila, že s účinností od 1. srpna 2008 se odpovědnost za český a slovenský trh přesune z divize Discovery Networks EMEA Emerging Markets (divize soustředící se na vznikající a rozvojové trhy) pod divizi Discovery Networks Central Europe.

Dva nové trhy bude společně s těmi stávajícími – Polskem, Maďarskem a Rumunskem – řídit z varšavského ústředí společnosti generální manažerka divize Discovery Networks Central Europe Katarzyna Kieli.

Discovery Networks Central Europe zvýšila během roku distribuci o 25%* a v současné době oslovuje v Polsku, Maďarsku a Rumunsku na 40 milionů kumulativních předplatitelů. V České republice a na Slovensku má společnost Discovery na 2 miliony předplatitelů, takže při začlenění těchto trhů do regionu střední Evropy bude Discovery Networks Central Europe oslovovat celkově 44 milionů kumulativních předplatitelů. Veškeré aktivity týkající se těchto nových trhů budou začleněny do stávajících operací regionu a řízeny stávajícími regionálními týmy Discovery Networks Central Europe. Nábor nových zaměstnanců se v současné době neplánuje.

“Začlenění českého a slovenského trhu do divize Discovery Networks Central Europe je významným milníkem pro společnost Discovery v tomto regionu a zárukou pokračujícího dynamického růstu a rozvoje našeho podnikání ve středoevropském regionu. Tento krok je rovněž odrazem rostoucího významu a zvyšujícího se růstového potenciálu těchto dvou trhů, přispěje ke konsolidaci naší stávající přítomnosti v regionu a umožní nám dále posilovat své vůdčí postavení na trhu,” prohlásila generální manažerka Discovery Networks Central Europe Katarzyna Kieli.

*1Q07 vs. 1Q08

Společnost Discovery Networks Central Europe provozuje v regionu 5 kanálů: Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Travel & Living, Discovery World a Discovery Science. V Polsku společnost ještě vysílá Discovery Historia a Discovery HD.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená