FinExpert.e15.cz

Direct Pojišťovna pomáhá motorkářům nastartovat sezonu

Praha 4. května 2011

Se začátkem motorkářské sezony připravila Direct Pojišťovna pro milovníky jednostopých vozidel speciální záložku na svých webových stránkách. Motorkáři zde naleznou praktické informace k provozu a pojištění svých rychlých strojů. Radu či odbornou pomoc získají nyní také přímo od kolegy motorkáře na lince zákaznického servisu Direct Pojišťovny. Motorkáři, stejně tak jako všichni zodpovědní řidiči, kteří jezdí rok bez nehod, navíc od Direct Pojišťovny získávají odměnu v podobě tří měsíců pojištění zdarma.

„Pojištění motocyklů je u Direct Pojišťovny šité na míru potřebám motorkářů. Víme, že mnoho z nich považuje za zbytečné platit pojištění celoročně, proto jim nabízíme havarijní pojištění jen na sezonu, kdy skutečně jezdí, tedy od dubna do října. Využít mohou také například připojištění čelního plexi štítu,“ říká Radim Kavka, produktový manažer Direct Pojišťovny.

Před sezonou je důležitá kontrola stroje

S oteplením již vyrazila řada motorkářů na silnice. Na co by neměli po zimě zapomenout, shrnuje Lukáš Lexa, retenční konzultant zákaznického servisu Direct Pojišťovny a nadšený motocyklista: „Kdo zodpovědně zazimoval, na začátku sezony pouze vyčistí nebo vymění vzduchový filtr, zkontroluje brzdný systém a řetěz, jestli u něj vlivem teplot a nečinnosti nedošlo k provisu. Do mašiny namontuje baterku, kterou určitě nenechal vybít v mrazu a nakonec důkladně prohlédne obutí a doplní tlak v pneu.“ Zároveň ale dodává: „Nepsaným pravidlem je však preventivní kontrola brzd, pneu, řetězu a nikde nekapajícího oleje před každou jízdou.“

Zodpovědným motorkářům 3 měsíce pojištění zdarma

Direct Pojišťovna odměňuje zodpovědné řidiče, kteří se na silnicích chovají ohleduplně a jezdí bez nehod. Ti, kteří v průběhu roku nezpůsobili žádnou dopravní nehodu a do 15. května si uzavřou pojištění u Direct Pojišťovny, získají bonus v podobě tří měsíců pojištění auta, motorky nebo domácnosti zdarma. Zodpovědní řidiči tak mohou u Direct Pojišťovny každý rok ušetřit až několik tisíc korun.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená