FinExpert.e15.cz

DIRECT POJIŠŤOVNA: Noví sesterská společnost v Rusku

Akcionář DIRECT Pojišťovny INTOUCH Insurance Group expanduje do Ruska.

V pondělí 7. dubna 2008 oznámila společnost INTOUCH Insurance Group B. V. zahájení působení v Rusku. Společnost bude své aktivity na ruském trhu provozovat pod obchodním názvem OJSC INTOUCH INSURANCE. INTOUCH Insurance Group B.V. je jediným akcionářem DIRECT Pojišťovny v České republice a Link4 v Polsku.

INTOUCH INSURANCE je první společností, která bude na ruském trhu nabízet pojištění výhradně prostřednictvím přímých kanálů. Své služby bude poskytovat nejprvev Moskevské a Samarské oblasti a v blízké budoucnosti je bude rozšiřovat do dalších oblastí Ruska.

Vstup na ruský trh je velmi důležitým mezníkem pro rozvoj naší skupiny,“ říká Doron Schneidman, generální ředitel INTOUCH Insurance Group B.V. „Pro vstup na tento rychle rostoucí trh jsme se rozhodli na základě prokázaného úspěchu podobných společností fungujících v dalších částech Evropy. Jsme potěšeni, že dnes můžeme ruským zákazníkům nabídnout tak unikátní službu, jakou je sjednání výhodného pojištění po telefonu.“

Dle zprávy Federálního úřadu pro dohled nad pojišťovacím trhem dosáhne ruský pojišťovací trh do roku 2012 rekordních 54 miliard dolarů, což demonstruje téměř trojnásobný nárůst v porovnání s údaji z minulého roku. V návaznosti na silný růst ruské ekonomiky se zároveň očekává značný nárůst i v oblasti pojištění automobilů. Ruská Asociace autopojistitelů oznámila, že si v roce 2007 sjednalo povinné ručení více než 34 milionů Rusů a tento počet by se měl i nadále zvyšovat. V současnosti nabízí povinné ručení na ruském trhu zhruba 180 pojišťoven.

Společnost INTOUCH Insurance Group B.V. již úspěšně působí na českém a polském trhu. Z 50 % je vlastněna izraelskou skupinou DIFI (Direct Insurance Financial Investments Ltd.) a z 50 % britskou pojišťovací skupinou RSA (Royal & SunAlliance Insurance Group plc.). V polovině března tohoto roku došlo ke změně obchodního jména společnosti na INTOUCH Insurance Group B.V. Původní obchodní jméno společnosti bylo GDII B.V.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená