FinExpert.e15.cz

Direct Pojišťovna a Dekra Automobil rozšiřují spolupráci na oblast prodeje pojištění

Praha 28. dubna 2011

Nově mohou zájemci uzavřít autopojištění od Direct Pojišťovny na vybraných Stanicích technické kontroly

Direct Pojišťovna posiluje strategické partnerství se společností Dekra Automobil, která provozuje síť Stanic technické kontroly (STK). Od poloviny března 2011 mohou zájemci uzavírat povinné ručení nebo některý z balíčků havarijního pojištění od Direct Pojišťovny přímo na vybraných STK. Klienti navíc při sjednání autopojištění od Direct Pojišťovny v těchto stanicích technické kontroly získají praktický dárek, a to jednorázovou nehodovou sadu, která obsahuje vše, co je třeba k zdokumentování nehody.

„Se společností Dekra Automobil již dlouhodobě spolupracujeme v oblasti prohlídek vozidel, a proto jsme se rozhodli tuto úspěšnou a efektivní spolupráci rozšířit. Zákazníci si nyní mohou na jednom místě vyřídit evidenční kontrolu a zároveň uzavřít autopojištění, což jim přinese velkou časovou úsporu,“ říká Roman Wojdyla, komerční ředitel a zástupce generálního ředitele Direct Pojišťovny a dodává: „Očekáváme, že nejvíce ocení tuto možnost majitelé dovezených vozidel ze zahraničí a majitelé nově koupených vozidel. Ti musí mít k registraci vozidla připraveny příslušné protokoly ze Stanice technické kontroly a dále právě doklad o sjednaném povinném ručení.“

Klienti si mohou v současnosti sjednat povinné ručení nebo některý z balíčků havarijního pojištění od Direct Pojišťovny na20 vybraných STK v ČR. Strategií Direct Pojišťovny je být klientům co nejblíže, a proto bude ve spolupráci s Dekra Automobil síť nadále rozšiřovat.

„Zákazníkům chceme nabízet nejlepší služby v našem oboru, a proto si pro spolupráci vybíráme partnery s kvalitními a cenově výhodnými produkty. Direct Pojišťovna splňuje ty nejpřísnější parametry, na trhu je dobře zavedená a klientům poskytuje vysoce konkurenční služby. Proto jsme se rozhodli rozšířit spolupráci také v oblasti prodeje autopojištění,“ uvedl Miroslav Lhoták, místopředseda představenstva Dekra Automobil a.s.

Klienti často vyhledávají možnost sjednání pojištění přímo na prodejních místech partnerů. Nyní mohou využít čas strávený na STK čekáním na dokončení prohlídky vozidla sjednáním výhodného povinného ručení nebo havarijního pojištění automobilu od Direct Pojišťovny a ze Stanice technické kontroly odjíždět již se zelenou kartou. Klienti mají také k dispozici Klientskou zónu na www.direct.cz, ve které se mohou ke své smlouvě vrátit, zaplatit ji, zjistit veškeré informace a detaily. Využít mohou rovněž i zákaznickou linku na 221 221 221.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená