FinExpert.e15.cz

DINERS CLUB: Vydává Mercury’s exclusive card

Diners Club Czech zahájil vydávání unikátních platebních karet s názvem Diners Club - Mercury’s exclusive card.

Systém Mercury‘s je speciální marketingový projekt významných společností (např. Lamborghini, Bang & Olufsen, Moser, Hodinářství a zlatnictví M. Dušák, Bugsy’s bar a dalších) nabízejících svým klientům exkluzivní zboží a služby. Diners Club – Mercury’s exclusive card jsou určené VIP zákazníkům těchto společností a umožňují jim využívat jak všechny benefity standardních karet Diners Club, tak další exkluzivní výhody a služby poskytované členskými společnostmi projektu Mercury´s. O vydání karty nelze požádat a jedinou možností, jak kartu Mercury’s získat, je nominace některým partnerem projektu Mercury ´s. Proto se jedná o vysoce prestižní osobní kartu vyjadřující exkluzivitu vztahu mezi poskytovatelem karty a skutečným VIP zákazníkem.

„Jsme rádi, že se můžeme podílet na takto prestižním projektu,“ komentuje zahájení spolupráce Ing. Eva Kárníková, generální ředitelka společnosti Diners Club Czech s.r.o. „Držitelům karet Mercury’s poskytujeme ve spolupráci se správcem systému nadstandardní zákaznický servis prostřednictvím speciálního call centra Mercury’s,“ dodává Ing. Kárníková. Nadstandard čeká držitele těchto vysoce prestižních karet i u samotných partnerských společností. Díky kartě Diners Club – Mercury’s exclusive card se dočkají například osobní péče majitelů či zástupců vysokého managementu nebo například pozvání na VIP společenské či sportovní akce.

„Diners Club – Mercury’s exclusive card je jakousi vstupenkou za zavřené dveře“, říká JUDr. Pavel Novák, jednatel společnosti intacto s.r.o., která je správcem systému Mercury‘s. „Držitel karty Mercury’s je začleněn do systému, který nadstandardním způsobem pokrývá kompletní life-stylové potřeby od drobných služeb jako jsou sběrná služba čistírny, dodávky potravin a delikates do domu přes zajištění ostrahy či nabídku nejlepších restaurací až po zcela mimořádné luxusní služby a produkty jakými jsou třeba pronájem soukromých letadel, luxusní nábytek auta či šperky“, dodává JUDr. Pavel Novák.

Karty Diners Club – Mercury’s exclusive card nejsou prostředkem k získání slevy, ale garancí nadstandardní péče a nejvyšší kvality zboží a služeb.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená