FinExpert.e15.cz

DHL: Výhradní poskytovatel dopravních služeb pro Hard Rock International

Společnost DHL bude řídit program “Top of the Rock” společnosti Hard Rock.

DHL, největší světová logistická a přepravní společnost, dnes oznámila uzavření nové víceleté smlouvy s Hard Rock International, jednou z nejuznávanějších hudebních, zábavních a restauračních společností s hotely, kasiny a kavárnami po celém světě. V rámci této nové smlouvy bude společnost DHL poskytovat své dopravní služby všem pobočkám Hard Rock Cafe po celém světě.

Společnost Hard Rock uzavřela smlouvu se společností DHL s tím, že DHL pro ni bude zajišťovat veškeré přepravní potřeby, včetně dodávání zásob z distribučního centra Hard Rock v Louisville, Kentucky, do celého světa a bude realizovat on-line objednávky zboží na stránkách www.hardrock.com. Síť Hard Rock Cafe zahrnuje 123 kaváren v 46 zemích a společnost Hard Rock hledala spolehlivého přepravce, kterému by mohla svěřit své jedinečné reklamní a upomínkové předměty i předměty historické hodnoty přepravované do různých kaváren Hard Rock Cafe po celém světě.

„Naše pobočky nabízejí zákazníkům prožitek z dob rock’n’rollu do značné míry díky celosvětovým zkušenostem, flexibilitě a kompletnímu portfoliu distribučních řešení společnosti DHL,“ řekl Brian Siemienas, vrchní ředitel marketingu společnosti Hard Rock International. „Díky rozsáhlé síti DHL v USA a jejímu celosvětovému pokrytí tuto společnost vnímáme jako ideálního logistického partnera, který zajišťuje přepravu všech našich vzácných předmětů po celém světě.“

Společnost DHL bude podporovat program cen „Top of the Rock“ společnosti Hard Rock, který oceňuje nejúspěšnější kavárny této sítě na celém světě tak, že v nich vystavuje nejvzácnější kousky ze své slavné sbírky memorabilií. Jednou měsíčně přepraví společnost DHL kytary, na které kdysi hráli legendy rock’n’rollu jako například Jimi Hendrix a kytarista skupiny Kiss Ace Frehley, do kaváren Hard Rock Cafe po celém světě. „Síť Hard Rock vlastní celosvětově největší sbírku hudebních memorabilií. Její bezpečnou přepravu svěřujeme společnosti DHL,“ řekl Siemienas.

Předmětům ze sbírky společnosti Hard Rock se v systému společnosti DHL dostane velké pozornosti, přičemž oddělení pro zákaznické činnosti DHL bude kytary sledovat od jejich převzetí až po dodání a bude komunikovat s pobočkami DHL a celními orgány ve všech cílových zemích.

„Velký počet obchodních jednotek a poboček společnosti Hard Rock vyžaduje personalizované služby a zkušenosti, které může poskytnout pouze celosvětový poskytovatel se zaměřením na zákazníky,“ řekl Charles Brewer, výkonný viceprezident pro prodej společnosti DHL. „DHL ještě pro společnost Hard Rock obohatila zážitky jejích zákazníků tím, že jí umožnila uchovávat její hodnotné memorabilie v bezpečí i během přepravy v rámci USA a po celém světě.“

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená