FinExpert.e15.cz

DHL obslouží před polednem více evropských adres

DHL v celé Evropě rozšiřuje služby StartDay a MidDay Expres.
DHL, vedoucí světová společnost na trhu expresní přepravy a logistiky, rozšířila v  Evropě pokrytí své služby expresního doručování do 12.00 hodin následujícího dne. Garantované služby TimeDefinite jsou nyní dostupné pro 27 evropských států. Schopnost doručit před polednem je firmami na celém světě považována za klíčovou vlastnost expresního doručování. „Firmám, pro které je důležitá jak rychlost doručení, tak i spolehlivost, doručujeme do 9.00 hodin ráno a do 12.00 hodin v poledne do více míst v Evropě a Asii než kdokoliv jiný,“ poznamenává Thomas George, ředitel pro Marketing & Business Development DHL Express Europe.

Významně rozšířené služby StartDay Express a MidDay Express nabízejí garantované doručení do 9.00 resp. 12.00 hodin se zárukou vrácení peněz pro zásilky typu „ze stolu na stůl“. Díky tomuto nejnovějšímu rozšíření pokrývá nyní DHL těmito službami 74 % obchodních adres v  Evropě. Například v  Německu dosahuje DHL téměř úplného pokrytí území v doručování zásilek před polednem pro zásilky jak vnitrostátní, tak i ze zahraničí. Ve Velké Británii, Belgii a Nizozemsku je pokrytí službou  MidDay Express společnosti DHL také v podstatě celoplošné. Dalšími zeměmi, kde počet obchodních adres pro doručení službou MidDay Express zaručuje DHL vedoucí pozici na trhu, jsou Švédsko, Finsko, Polsko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, a také Česká republika, kde je počet PSČ pokrytých doručením do 12.00 hodin výrazně nejvyšší ve srovnání s konkurencí.

Na podporu prodeje služeb StartDay Express a MidDay Express a pro zákaznickou komunikaci rozšíření obsluhovaných oblastí byla ve 24 evropských státech v říjnu spuštěna multimediální kampaň. V kampani jsou použita čtyři různá kreativní provedení, postavená na námětu „Do 9:00. Do 12:00. Nic nás nezastaví.“ Každé z provedení zobrazuje odhodlání společnosti DHL zaručit včasné doručení expresních zásilek do místa jejich určení bez ohledu na okolnosti.

V České republice se můžete setkat s kreativou přístavního mola, odkud kurýr DHL doplaval se zásilkou na malý ostrov. Kampaň je podpořena direct mailem na různé skupiny existujících i potenciálních zákazníků a interaktivní internetovou stránkou. Po dobu kampaně mohou existující i noví klienti DHL pro tyto produkty využívat cenového zvýhodnění. Více informací o kampani i nových možnostech produktů StartDay Express a MidDay Express  najdete na adrese www.dhltime.com.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená