FinExpert.e15.cz

DC GROUP získala podíl v TCM Group International

Česká firma kapitálově vstoupila do největší světové inkasní sítě.
Česká společnost DC GROUP, která je specialistou na komplexní řešení pohledávek, se stala akcionářem belgické společnosti TCM Group International, největší světové sítě inkasních kanceláří. Jde o jeden z prvních případů kapitálové investice českého subjektu v Belgii. Akciový podíl, který DC GROUP v TCM Group International získala, přesahuje tři procenta, celkem má nyní TCM 27 akcionářů.

„Až doposud působila DC GROUP jako nezávislé zastoupení TCM Group International pro Českou republiku. Nyní se však naše společnost stala přímo akcionářem TCM, což nám zajišťuje pozici jejího exkluzivního partnera v České republice, dává nám ještě lepší přístup k jejímu know-how a umožňuje nabízet našim klientům služby v celosvětovém rozsahu,“ uvedl ředitel DC GROUP Ladislav Procházka.

Společnost DC GROUP vznikla v říjnu 2005 a zabývá se především komplexním řešením pohledávek včetně mimosoudního i soudního řešení, rozhodčího řízení, exekucí, přímého i nepřímého odkupu pohledávek a otázkou prevence a řízení obchodního rizika pomocí unikátního informačního systému Octopus. Je tvořena profesionály, kteří mají zkušenosti z informačních a inkasních agentur v České republice, a bývalými elitními specialisty z resortu ministerstva vnitra a speciálních složek.

TCM Group International byla založena v Belgii v roce 1987 a v současnosti má téměř 20 let zkušeností s řízením a inkasem pohledávek. Své služby poskytuje prostřednictvím sítě nezávislých inkasních agentur a specializovaných právních firem působících ve 144 zemích světa, celkem pro skupinu TCM pracuje na 2500 inkasních specialistů. Členství lokálních agentur v síti TCM klientům garantuje, že obdrží stejně kvalitní, ale přitom regionálním podmínkám na míru přizpůsobené


služby kdekoli po světě. „Výborná znalost místních poměrů v kombinaci s celosvětovou přítomností zaručuje klientům TCM úspěšné inkaso pohledávek, ať jsou jejich dlužníci kdekoli,“ říká Ladislav Procházka.

Ke klientům TCM patří takové firmy, jako jsou například Coca-Cola, Erste Bank, HSBC, HVB Bank, Lloyds TSB, Generali, Uniqa či Vodafone.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená