FinExpert.e15.cz

Daňové přiznání

Daňové přiznání nás zajímá stejně jako vás, k tomuto tématu jsme připravili už řadu zajímavých článků. Přečtěte si je.

Jak vyplnit daňové přiznání za rok 2004?

Jak vyplnit daňové přiznání za rok 2004?

Pokud podnikáte, vykonáváte nezávislá povolání, máte příjmy ze zaměstnání, z pronájmu, z prodeje nemovitosti, bytu, cenných papírů nebo jiného majetku je před vámi otázka, jak správně a zároveň optimálně zdanit příjmy, kterých jste dosáhli v roce 2004.

22.  2.  2005  |  Jiří Dvořák, Miloš Hovorka  |  2

Knižní tip: Daňové přiznání jednoduše

Knižní tip: Daňové přiznání jednoduše

Dnešní knižní tip je určen podnikatelům, kteří se v této knize seznámí s novelou zákona o dani z příjmů fyzických osob platnou od začátku letošního roku. Text je doplněn o komentované příklady z praxe.

3.  2.  2005  |  Jiří Dvořák

Kdo podává daňové přiznání?

Kdo podává daňové přiznání?

Konec března se nezadržitelně blíží a s ním i svátek všech daňových plátců a poplatníků. Finanční úřady budou opět praskat ve švech, protože daňové přiznání se vždy podává až poslední možný den. Kdo všechno musí podat přiznání k dani?

27.  2.  2004  |  Jakub Lohniský  |  1

Jak vyplnit daňové přiznání

Jak vyplnit daňové přiznání

Pokud jste ještě nevyplnili přiznání k dani z příjmu, může vám pomoci náš tahák. Kromě odpovědí na nejčastější dotazy v ní najdete rovněž příklad, jak takové jednoduché přiznání podat.

7.  3.  2002  |  finance Osobní

123

Podobná témata: Bydlíme, Pojištění, Finanční úřad, Práce na dohodu, Osobní finance, Platíme, Sleva na dani, Daňový bonus, Hrubá mzda, Studium, Zákony, Práce, NN, Školkovné, Důchod, Daně, Příjmy, Legislativa, OSVČ, Sociální pojištění

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená