FinExpert.e15.cz

CYRRUS mění korporátní styl a stěhuje se do nových prostor

Od 15. února 2006 mění společnost CYRRUS, a.s. největší mimopražský obchodník s cennými papíry, svůj korporátní styl, a to včetně stávajícího loga. Se změnou komunikačního stylu zároveň došlo k přestěhování společnosti do zcela nových prostor administrativní budovy Platinium na ulici Veveří v Brně.

S cílem dále posílit svůj profil, zjednodušit strukturu a podpořit konzistentní styl komunikace se společnost CYRRUS rozhodla změnit logo a veškeré komunikační materiály. Původní logo používal CYRRUS od roku 1998. Nový korporátní styl společnosti včetně všech komunikačních materiálů připravila agentura ENTRE, s.r.o.

Jiří Loubal, ředitel společnosti CYRRUS, k tomu říká: „Původní materiály a logo jsme používali od založení společnosti a s rozvojem našich služeb jsme si stále více uvědomovali, že se musíme více zaměřit i na kvalitu vlastních materiálů, pomocí kterých komunikujeme s veřejností a klienty“.

Společnost CYRRUS se v rámci změny korporátního stylu stěhuje do nových prostor administrativního centra Platinium, která se nachází v těsné blízkosti trojice největších administrativních budov města Brna. Přestěhování do nových prostor umožní další růst společnosti, protože původní kanceláře již nestačily k zajištění požadovaného komfortu nově přijímaných zaměstnanců. 

Změny neznamenají pro klienty CYRRUS žádné úpravy ve stávajících smlouvách, které zůstávají platné v původním znění. Všem klientům byl rozeslán dopis, který je o všem informoval. S klíčovými klienty je komunikováno také na osobní bázi a v maximálně možné míře jsou využívány i komunikační kanály vhodné k informování zaměstnanců, kterých má CYRRUS celkem 50. Pražská pobočka CYRRUS sídlící v ulici Americká v současnosti také hledá nové lokality pro své kanceláře, což umožní další expanzi společnosti.

V roce 2005 zrealizovala společnost CYRRUS svůj historicky nejvyšší objem obchodů s akciemi, který celkem činil téměř 107 miliard korun. V porovnání s loňským rokem to znamená navýšení o 94,4 %.  Za nárůstem obchodování v loňském roce vidí vedení společnosti především zvyšující se zájem českých investorů o nové formy zhodnocování finančních prostředků. V letošním roce očekává CYRRUS hlavně nárůst v oblasti obchodování s certifikáty, které jsou jinde v Evropě velmi populární, ale u nás je investoři teprve začínají poznávat.

Klepněte pro větší obrázek

O společnosti

Společnost CYRRUS, a.s.  byla založena v roce 1998 a o dva roky později se stala členem a akcionářem Burzy cenných papírů Praha, a. s. Firma sídlí v Brně, a je největší mimopražskou makléřskou společností. Mimo Brno má svou kancelář i v Praze. Zaměřuje se především na burzovní obchody v systému SPAD pražské burzy a akciové trhy v Německu a v USA.

Nabízí klientům možnost aktivního i pasivního obchodování, tj. obchody s využitím vlastního makléře, nebo obchodování ve správě portfolia. CYRRUS, a.s. je zakládajícím členem České asociace obchodníků s cennými papíry. Společnost se významně angažuje při tvorbě a připomínkování zákonů, které upravují český kapitálový trh.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená